Horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 27 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Suurepärane võimalus realiseerida ideid ja ammu plaanitud kavatsusi. Edu tööl, austuse võitmine. Võimalik, et tekivad vajalikud suhted heategijatega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Teie käitumisviis ja mõtted on vastuolulised. See põhjustab kaaslaste mõistmatut suhtumist. Ebasoodne aeg minna reisile ning teha tähtsaid otsuseid.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Tänane päev toob teie ellu tõenäoliselt inimesi, kes üliaktiivselt püüavad teile oma tahtmist peale suruda. Ärge laske ennast igaühel mõjutada!

Lõvi
23. juuli – 22. august
Olete täna veidi sõjakas. Kui keegi peaks teie vastu kuidagi lugupidamatu või teravmeelne olema, siis vastate talle mõnuga veelgi teravamalt.

Neitsi
23. august – 22. september
Teile hakkab nüüd tunduma, et olete palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ärge hakake selles teisi inimesi süüdistama, leidke sisemine tasakaal.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbategi omale ligi vastavaid olukordi. Vältige riskimist.
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Olete täna ootamatult avatud ja enesekriitika on peaaegu olematu. Hea päev oma tunnete avaldamiseks kaaslastele, kuid vältige liigset pealetükkimist.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võimalik kokkupuude inimestega, kelle võimukas olek teid tõsiselt häirib. Tunnete sisemist protesti ning soovi näidata neile koht kätte.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud soosivad praktilisi tegemisi. Ehkki sisemiselt soovite tunda armastust, võib romantikapool hetkel teie jaoks varju jääda.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Teie mõistus on suunatud praktilistele eesmärkidele. Oskate luua enda ümber meeldivat õhkkonda, kaaslastel on teiega mõnus ja kerge olla.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna tõmbava teid kõige enam inimeste tundmaõppimisega seotud teemad. Püüate analüüsida oma kaaslaste käitumist ja tundeid. Tunnetate elu läbi teiste inimeste.

Jaga
Back to top button