Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et armute täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kire möödudes pettute. Ärge võtke ennast liiga tõsiselt ja jääge rahulikuks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Püüdke täna ennast veidi rohkem kontrollida. Võite kergesti inimestega tühja asja pärast tülli minna. Tegelege asjadega, kus koostöö pole vajalik.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kaldute kõike liiga südamesse võtma ning leiate igast väikesest asjast midagi isiklikku. Samas oskate olla väga südamlik ja mõistev nõrgemate suhtes.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna sarkastilises ja teravmeelses meeleolus. Tunnete soovi paika panna ebasiiraid inimesi. Tehke seda võimalikult arukalt, nii saavutate edu.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on kergete ja loominguliste mõjutustega päev, mil suudate probleemidest kergesti üle olla ja oma suhteid teistega parandada. Head suhted lastega.

Neitsi 23. august – 22. september
Aktiviseerub ühiskondlik tegevus ja lävivus. Tekivad kasulikud ning vajalikud suhted. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks ja enese täiendamiseks.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kaldute kõike võtma väga isiklikult ning solvute ilma erilise põhjuseta. Olge natuke rahulikum ja arvestage, et igaüks ei pruugi olla vaenlane.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna mõjutatud mugavusest ja luksusest. Hindate seda rohkem, kui muidu ning muutute närviliseks, kui midagi ei lähe päris nii, nagu tahtsite.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna hakkavad teie elus tavalisest suuremat mõju avaldama isiklikud huvid. Hindate ümber oma senised prioriteedid, tõenäoliselt toob see teile vaid kasu.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi väljuda piirangute rõngast ja olla igas mõttes väga iseseisev ning vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna olema püsimatu ja kärsitu. Teie tegemised on tavalisest kiiremad. Probleemid võivad tekkida seal, kus püüate teistega koostööd teha.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna väga põhjalik ning tegutsete rahulikult liikudes kindlalt oma eesmärgi poole. Hea päev iseseisvaks eneseharimiseks ning ajalooga tegelemiseks.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 19 juuli

Horoskoop – Esmaspäev 19 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna võivad teie ette …