Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 16 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 16 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võidate pingelised olukorrad nüüd eelkõige sellega, kui jääte tagasihoidlikuks. Vältige oma ambitsioonide esiletõstmist. Ärge oodake erilist tähelepanu.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev võib teile tuua üllatusi. Näiteks kohtute inimesega, kes teid väga austab ehkki tegelikult teid ei tunne. Võite saada häid pakkumisi.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on hea päev olla omaette ning mõtiskleda elu üle järele. Tõenäoliselt olete võimeline huvitavaid ning intelligentseid järeldusi tegema.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna aktiviseeruvad teil konservatiivsed meeleolud. Te pole eriti seltskondlik, kuid võite siiski sattuda olukorda, kus peate inimestega suhtlema.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete revolutsioonilises ning julges meeleolus. Hea päev tõe välja selgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks. Teie enesekindlus tagab edu!

Neitsi 23. august – 22. september
Praegu on teil pingeliste energiatega aeg. Kuid ärge ehmuge, pingelistes olukordades on hea võimalus ennast arendada ja jõuda tõele lähemale.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna tüdimust oma igapäevase elu suhtes. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste suhtes. Hea päev loomingulisteks avastusteks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Nüüd on aeg vastu võtta oma eelnenud tegude viljad. Teieni jõuavad suure ringiga tagasi probleemid, millest te juba ammu arvasite end vabanenud olevat.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olge valmis tõsiseks suhtlemiseks ja sündmuste analüüsiks. Kui olete intellektuaalse valdkonna tegelane, on see teile pingeline töö tegemise aeg.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd on aeg tegeleda pisiasjade viimistlemisega. Suudate olla täna tavalisest täpsem, pedantsem ja tähelepanelikum. Samas oht olla liiga närviline.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna vajadust ennast näidata ning teiste ees esineda ja särada. Teie enesetunnetus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu, seda tajuvad ka teised.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tervis on teil täna üsna heas korras ning seetõttu ka meeleolu normaalne. Olete valmis katsumusteks ning võimalik, et saate huvitavaid kogemusi.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …