Horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 13 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kui olete oma perekonna suhtes heldem ja avalam siis nad vastavad teile samaga. Hea päev suhete lahendamiseks. Püüdke olla lihtne ja otsekohene.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima eelkõige praktilisus. Püüate leida võimaluse, kuidas seda oma elus rakendada. Soodne koristamiseks, inventuuriks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna armuda mõnesse oma sõpra, kellega olete siiani lihtsalt hästi läbi saanud. Soodustatud on kõikvõimalikud rahaasjad ja investeerimine.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saate meeldiva üllatuse ja tunnete teatavat kergendust. Oht muutuda laisaks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hea päev teha oma elus kõikvõimalikke uuendusi. Olete praktiliselt meelstatud ning suudate hinnata olukordi sellistena nagu need on. Uued kontaktid.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna aktiviseeruvad teil konservatiivsed meeleolud. Te pole eriti seltskondlik, kuid võite siiski sattuda olukorda, kus peate inimestega suhtlema.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Saate täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis teid siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võite hakkama saada eneseületamisega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Hea aeg olla kontaktis loodusega. Olete täna tavalisest avatum ja tundlikum, võimalik, et tunnetate selliseid energiaid, mida kunagi veel tundnud pole.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et tunnete ennast maa küljest lahti rebituna ning kindel pinnas on jalge alt kadunud. Vaadates minevikku võite saada vastused oma küsimustele.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Naudite täna oma head esinemisoskust ja teiste inimeste heakskiitu. Tagasihoidlikkus on aga teie jaoks nüüd täiesti unustatud. Hea päev lastega tegelemiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna veidi hajevil. Kui peaksite seltskonda sattuma, siis tõenäoliselt kipute seal alkoholiga liialdama ning hakkate agressiivselt käituma.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et satute veidi piinlikku olukorda, kus teie üle heidetakse nalja. Säilitage rahu ja ärge hakake ennast ilmtingimata kohe tõestama.

Jaga
Back to top button