Horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 11 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Teie vaim on valmis uuteks kogemusteks. Loomingulised mõjud.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et mõni teie tuttav hakkab otsima nüüd teiega emotsionaalset ja lähedast suhtlust. Kuulake ka oma soove selle koha pealt ning alles siis otsustage.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja teie vastu töötavad. Püüdke säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tõesti raske tundub olema.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Suudate täna oma kaaslasi üllatada originaalsete ja lennukate ideedega. Samas oht unustada täita antud lubadusi, mis võib tekitada pingeid lähedastega.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hea päev tegeleda vaimsete asjade ja enese arendamisega. Võimalik, et leiate võimaluse oma piiride ületamiseks ning olete kellegi jaoks eeskuju.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna valdavad teid vastandlikud meeleolud. Kui rõõmustate, siis nakatate sellega ka teised ning kui kurvastate, sunnite teisi endale kaasa tundma.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna tühiste asjade pärast pabistama ja hakkate väiksemategi ebaõnnestumiste pärast ennast alahindama. Püüdke leida hea seltskond, kus saate lõõgastuda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja kõikvõimalikke enesearendamisega seotud tegevusi. Olete tavalisest avatum ning mälu on parem.
Ambur 23. november – 21. detsember
Vaatamata kõrgendatud meeleolule, tuleks säilitada ettevaatlikkust teiste inimestega suhtlemisel. Võimalik, et teid tahetakse ära kasutada.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Hindate ilu ja harmooniat ning teie jaoks on välistatud kõikvõimalikud ekstreemsused. Hea päev veeta aega koos pere ja sõpradega või vanavanematega.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kui olete täna oma kaaslaste suhtes heatahtlik , toob see teile tunnustust ning häid koostöö võimalusi. Võimalikud probleemid kohanemisvõimega.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna usaldusväärne ning kohusetundlik, kuid veidi kuiv. Tunnete hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on teile täna eriti oluline!

Jaga
Back to top button