Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 7 juuni

Horoskoop – Esmaspäev 7 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna paranoiline, kipute ette kujutama, et teie selja taga sepitsetakse salaplaane. Tegelege parem oma asjadega ja ärge mõelge nii palju teistest.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Lootused, ideaalid ja soovid tulevikuks mängivad täna tähtsat rolli. Te ei tohiks tegutseda üksi. Suhtlemise kaudu õpite ennast paremini tundma.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub teie aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüdke hinnata olukorda realistlikult.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Te pole täna eriti seltskondlikus meeleolus. Võite jätta endast õnnetu ja masendunud inimese mulje, ehkki tegelikult te seda ei pruugi olla.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Toetute intellektuaalsetele omadustele ning oskate ilmekalt veenda oma kaaslasi. Soodne aeg läbirääkimisteks ja probleemide lahendamiseks.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Peate tähtsaks teiste arvamust ja üritate olla neile meelepärane. Ootate tunnustust, kuid jääge siiski iseendaks ja püüdke olla enesekindlam.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Pöörake täna põhiliselt tähelepanu just neile, kes ka ise teie suhtes huvi tunnevad. Ärge püüdke igaühele tingimata meeldida. Hea aeg koduseks tegevuseks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saate positiivse emotsionaalse impulsi.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased energiad mõjutavad teid positiivselt. Nüüd on aeg vastu võtta saatuse väljakutsed ja näidata oma tõelisi võimeid. Olge enesekindel!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna kergemini, kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Teie impulsiivne käitumine toob nii mõnelegi teie kaaslastest meelepaha. Ettevaatust liikluses.!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute ennast täna liiga palju teistega võrdlema, mis võib teie enesekindlusele halvasti mõjuda. Ootate kaaslaste arvamusi ja ettepanekuid.Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …