Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 25 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Kui te täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võite vaevelda hiljem unehäirete ning peavalu käes. Soodne aeg füüsilist aktiivsust nõudvateks tegevusteks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Uus info jõuab väga kiiresti teieni, ning seetõttu võite sattuda pisut segadusse otsuste tegemisel. Püüdke täna vältida tähtsate otsuste tegemist.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi teie ettevõtmistes. Otsige omale rahulik keskkond ja naeratage, sellega väldite stresse.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Tõenäoliselt saate täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea aeg loomingulisemat laadi koostööks.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tänasel päeval tunnete inspiratsiooni eelkõige erinevatest inimestest, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisule minekuks ja suhtlemiseks.

Neitsi
23. august – 22. september
Olete täna kõikvõimalike uuenduste ning muudatuste suhtes positiivselt meelestatud. Ootate oma kaaslaste ettepanekuid ja lähete kergesti kaasa ekstreemsustega.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Soodne päev tegeleda probleemidega, mis seotud saladustega. Teie suhted pannakse proovile ja mittevajalikud kontaktid katkevad. Laske neil minna!

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Kipute täna inimesi liigselt usaldama ning nendele lootma. Peaksite siiski püüdma iseseisvam olla, et oma asjadega korralikult hakkama saada.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võimalik, et teie mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüdke jääda rahulikuks ja kasutage oma intuitsiooni teiste aitamiseks.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Täna kipuvad kõik asjaajamised venima. Võimalik, et teie plaanidesse tulevad muudatused sisse, nii, et püüdke siis ka ise dünaamiline olla!
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Olete heas mõttes emotsionaalne ning suudate endast hurmavat muljet jätta. Soodne aeg dieetide pidamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olete täna tähelepanelikum, kui tavaliselt. Püüate tungida iga hinna eest asjade tuumani ning mõista üksikasjalikult inimeste käitumismaneere.

KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Jaga
Back to top button