Tuesday , 2 March 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lasete endale liiga palju ettekirjutusi teha. Püüdke olla iseteadlikum ja usaldage ennast rohkem.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna sattuda uude seltskonda, kelle huvid on teie omadest erinevad. Püüdke siiski olla avatud, võite leida enda jaoks huvitavaid mõtteid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Muretute meeleoludega päev. Hakkate paremini tajuma oma kaaslaste meeleolusid ning suudate neile positiivset mõju avaldada. Hea aeg meelelahutusteks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna ülitundlik kõikvõimaliku surve suhtes. Püüdke vältida olukordi, kus keegi võiks teilt midagi oodata või nõuda. Võtke aega enese jaoks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Saate täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis teid siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võite hakkama saada eneseületamisega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Te kuulate oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid tajute kuuldut ainult enda seisukohalt. Võimalik, et teile usaldatakse täna mõni saladus.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna oleks soovitav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes teile küll meeldida võivad, kuid keda te siiski täielikult usaldada ei saa.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete ennast täna sisemiselt ebakindlana, mistõttu püüate seda kompenseerida välise karmuse ning rangusega. Tekkivad raskused nalja mõistmisel.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Ebasoodne päev ühiskondlikuks aktiivsuseks ja reisimiseks. Ärge tehke uhkeid plaane, need võivad mitte täituda või täituda teisiti kui planeerisite.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna liigute väga kiiresti edasi oma eesmärkide poole. Teil on rohkem energiat ja entusiasmi, kui tavaliselt ning suudate kergesti sütitada ka teisi.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev on sobilikum meelelahutusteks. Ärge võtke täna tõsiseid kohustusi ning vältige pealiskaudsete lubaduste andmist. Tegelege kergete asjadega!
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …

Nädala horoskoop 21. veebruar – 28. veebruar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada …

horoskoop

Horoskoop- Reede 19 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänast päeva iseloomustab ootamatu ja impulsiivne meeleolu. Võimalik, et teil …