Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 19 juuli

Horoskoop – Esmaspäev 19 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võivad teie ette kerkida lahendamata teemad, millest olete eelnevalt püüdnud kõrvale hiilida. Nüüd ongi hea aeg poolikuid asju lõpetada.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on päev, mil suudate näha asju erinevatest vaatevinklitest. See teeb suhtlemise teistega lihtsamaks, kuna suudate kerge vaevaga mõista teiste arusaamu.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie ideaalid ei ole kooskõlas reaalusega. Otsite valel ajal vales kohas ning kiindute neisse, kes ei saa olla teile ideaalseks teiseks pooleks.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil on huvitavad ja paljutõotavad ideed, kuid sellegipoolest oleks parem hoida madalat profiili. Püüdke vähem rääkida ning rohkem tegutseda!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Seesmised impulsid võivad omada lammutavat efekti või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetate, et kaaslased ei mõista teid nii, nagu tahaksite.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna inimesi liigselt usaldama ning nendele lootma. Peaksite siiski püüdma iseseisvam olla, et oma asjadega korralikult hakkama saada.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudate ka pingelistes olukordades säilitada kindlat meelt. Hea aeg finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna olema automaatse käitumisega. Lasete ennast ümbrusel mõjutada ja on oht, et unustate oma tegelikud soovid. Püüdke ikka oma peaga mõelda!

Ambur 23. november – 21. detsember
Üleüldine meeleolu on täna hea ning võimalik, et saate just nüüd mõne olulise asja oma elus lahendatud. Suudate olla objektiivsem, kui tavaliselt.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Probleemid seadustega juhul, kui tegutsete omapead, oma õiguses veendunult ja teistelt nõu küsimata. Püüdke arvestada tervikuga ja inimestega teie ümber.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna sõltumata oma soovist teistele eeskujuks. Mõjute harmoonilise ning rahulikuna. Neid omadusi hinnatakse kõrgelt ja teiega püütakse suhelda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et puutute täna kokku eneseväljendamise puudulikkuse ja eksimuste kriitikaga seotud hirmudega, mis takistavad teil eksperimenteerida.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …