Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 18 aprill

Loe ka: NÄDALAHOROSKOOP Esmaspäev 18.04 – Pühapäev 24.04.2022

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib igapäevarutiin lausa väljakannatamatuks muutuda ja sellega ängistust tekitada. Teie vabaduseiha tõstab pead. Andke omale võimalus puhata.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna tavalisest heatahtlikum, leplikum ja pehmem. Teil on lihtne andestada ka neile, kellega just kõige parem läbisaamine pole olnud.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Otsite täna suhtlust eelkõige nendega, kellega teil on millestki müstilisest ja esoteerilisest rääkida. Suureneb vajadus ekstreemsuse järele.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Jagate kõigile oma armastust, poolehoidu ja hoolitsust. Kuid teil on raske siduda end kindla partneriga ja kipute jääma inimsuhetes pealiskaudseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänast päeva iseloomustavad teie jaoks väga muutlikud meeleolud, mistõttu kainet mõistust vajavad tegevused ja ametlikud asjaajamised ei laabu.

Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd hakkavad teie ametlikud tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et mõni takerduma jäänud asi või suhe laheneb. Tõenäoliselt on tervis samuti hea.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna tüdimust oma igapäevase elu suhtes. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste suhtes. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
Ambur 23. november – 21. detsember
Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna veidi pinges ja endassetõmbunud olema. Võimalik, et puutute kokku seedimisega seotud tervisehäiretega. Vältida tuleks alkohoolseid jooke.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tekivad probleemid teineteise mõistmisel, mis on tingitud vähesest suhtlemisest ja ebatäieliku info omamisest. Olge avatud, aus ning otsekohene.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna aktiviseeruvad energiad, mille olemasolust teil ehk aimugi polnud. Olge valmis üllatusteks ja ootamatuteks väljasõitudeks. Vältige asjatut raha raiskamist!

Jaga
Back to top button