Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 17 mai

Horoskoop – Esmaspäev 17 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Intellektuaalsete meeleoludega päev. Võite kokku puutuda religioosse maailmatunnetusega. Suureneb huvi salapära, filosoofia ja võõrkultuuride vastu.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna suureneb teie huvi varjatud teemade, ajaloo ja harvaesinevate kultuurida vastu. Tunnetate, et müstikas peitub teie jaoks tähtis võti.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Püüdke leida vaba aega suhtlemiseks oma vanavanematega. Tänasel päeval on soodustatud kõikvõimalikud perekondlikud suhted. Saate ootamatult head nõu.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete entusiastlik ja energiline ning võitlete kõige eest, mida tähtsaks peate. Olete oma võidus kindel ning saavutate edu pea kõigis ettevõtmistes.
Lõvi 23. juuli – 22. august

Tänane päev võib teie ellu tuua uusi inimesi, keda liiga kergekäeliselt usaldama hakkate. Olge siiski veidi ettevaatlikum ja hoidke saladusi.
Neitsi 23. august – 22. september

Püüdke olla kannatlikum ja ärge oodake tulemusi kohe. Hea aeg teha füüsilist tööd või sporti. Soodustatud on tegevused, kus vaja kiireid liigutusi.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna soovi olla rohkem omaette ja tegeleda isiklike asjadega. Kui peaksite sattuma seltskonda, siis õnnestub teil jääda seal märkamatuks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november

Kipute täna olema vastutulematu, kuid võimalik, et hiljem kahetsete seda. Püüdke leida eneses soojust teiste suhtes, kuid vältige liigset sentimentaalsust.
Ambur 23. november – 21. detsember

Kipute täna tühjast asjast suurt numbrit tegema. Tänu oma liigsele emotsionaalsusele võite nii mõnegi suhte oma elus pingeliseks keerata.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Kaldute täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Olete äärmiselt aktiivses meeleolus ning suhtlemisaldis. Hea päev õppimiseks ja reisimiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Esile võivad kerkida probleemid, mis on seotud materiaalse poolega teie elus. Peaksite olema väga tähelepanelik oma raha kulutamisel. Hea aeg kodukolde jaoks.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev toob teile tõenäoliselt tavalisest rohkem suhtlust. Võimalik, et tutvute inimestega, kelle kaudu saate ligipääsu huvitavale informatsioonile.
Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …