Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 11 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Pingetevaba ja harmooniline päev. Tunnete, et teie seljatagune on kindlustatud ning avastate, et teid toetavad inimesed, kellelt te seda oodanud poleks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Haarake kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pange rõhk üldinimlikule heaolule ja vältige isikliku kasu tagaajamist.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku raskesti lahendatavate probleemidega. Saavutate edu, kui säilitate rahu ning huumorimeele. Tegelege asjadega, mis pooleli.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Teil on täna ennast raske ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Olete tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Kipute ennast täna kuulujuttudest häirida laskma. Vältige olukordi, kus võiksite stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masenduda.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna on ideaalne päev alustada uute harrastustega või minna mõnda huvitavasse trenni. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini ja elukommete parandamise vastu.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Nüüd aktiviseeruvad meeleolud, mis sunnivad teid ennast tõestama ja samal ajal oma kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalk, et satute sõnasõtta.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Püüate täna enese ümber luua müstilist ning salapäraselt köitvat kihti, millega oma salajase sümpaatia tähelepanu ja heakskiitu saavutada.

Ambur
23. november – 21. detsember
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete täna allasurutud viha inimeste suhtes, kes mingil moel teie üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Nüüd tuleks teie vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüdke leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.

Jaga
Back to top button