Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 10 mai

Horoskoop – Esmaspäev 10 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Püüdke tänaseid originaalseid ideid ära kasutada oma loomingulisuse avaldumisel. Ärge laske kompleksidel enese üle võimust võtta, usaldage ennast!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on täna tavalisest raskem inimestega ühele lainele saada. Olete oma unistustes ja mõtetes, kipute unustama, võite teistes tekitada mõistmatust.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on suurenenud teie soov võita kaaslaste tähelepanu ning olla eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võite aga tõelise segaduse tekitada.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui olete aktiivne grupitöös siis võivad teie pingutused põhjustada kollektiivset edu. Hea läbisaamine ülemustega. Originaalsed ja huvitavad ideed.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna tulevad mängu teie isiklikud huvid ning see võib mõnda inimest kergelt häirida, mida ta ka välja näitab. Ärge laske ennast ümber veenda!

Neitsi 23. august – 22. september
Tänased planeediseisud võivad teid mõjutada selles suunas, et olete sunnitud tööd tegema oma salajaste allasurutud tunnete ning hirmudega.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et olete kriitiliselt meelestatud. Kaldute tülitsema ja vaidlema. Ebasoodne ajavahemik suhete loomiseks ja lepingute sõlmimiseks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satute oluorda, kus saate väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda juba mõnda aega imetlenud olete.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna meelsamini koos inimestega, kes teist võimalikult vähe teavad. Naudite olukordi, kus saate jätta endast salapärase inimese muljet.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Suudate täna oma rahaga väga hästi toime tulla. Tõenäoliselt teete nii mõnegi praktilise ostu. Hea aeg kinnisvaraga tegelemiseks ja kodu kaunistamiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute ennast täna kuulujuttudest häirida laskma. Vältige olukordi, kus võiksite stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masenduda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võite saavutada selle, et teid välditakse.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Hea päev alustamiseks ning …