Monday , 21 June 2021
Tarokaart

Esmaspäev 17.05 Tarokaart on Mõõkade Neli

Esmaspäev 17.05 Tarokaart on Mõõkade Neli

MÕÕKADE NELI – aeg rahulikuks sisevaatluseks Aeg võtta endale aega, aega seada hingeaeda. Võimalus, et end koguda ja lõõgastuda. Vahel on parim viis midagi teha, mitte midagi tehes. Looduse vaatlemine, sisemaailma uurimine, lõõgastus, hingamine rahu rütmis, anda endale aega taastuda füüsiliselt ja mentaalselt neist suurtest õppetundidest, kiiretest muudatustest, mis on olnud. Praegu võtta asju lihtsalt ja rahulikult. Meditatsioon, jooga, hingamisharjutused, reiki – täna on enese väestamise aeg.

Hea aeg ka oma sisemiste mõtete uurimiseks, sisemise dialoogi arendamiseks oma südamega. Tuua enam kogemus keha tunnetusele – see võib olla väga suur südame tervenduse aeg, kui lubad endal taas keskenduda sellele, mida tõeliselt soovid. Mida ma elus kogeda soovin? Missuguseid asju soovin ette võtta, mida läbi enda elu maailmale kinkida? Mis on see, missugusena näen enda kõrgeima potentsiaali elluviimise elu? Kuidas kujutan ette, et oleksin kõige õnnelikum?
Kihutamise asemel hetkeks aeglustamine, seisak ja julgus enda sisse kiigata, teha uusi valikuid, loob uue vundamendi uuele elukvaliteedile. Taotlus: “Aitäh, et mu süda näitab mulle teed. Kuulatan oma sisetunnet ja tegutsen vastavalt kõrgeima meeldimise tundele.”

Kõikide küsimuste korral helista numbril 900 1727 ja vali 13, ennustaja Aurora. Imelist päeva!
Jaga

Vaata ka:

sad

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra Esimese tegutsemisaasta jooksul on vägivallast …

laps

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt Siiani on levinud arvamus, et kui ema …

12586772t1h39c1

Kirsti Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile? Kirsti Timmer laob igal nädalal …

suvinepaaripaev 1

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021 Suvine pööripäev on päikesekalendri aastajaotustähis. „Päev“ (päike) püsib …