Thursday , 2 December 2021
Tarokaart

Esmaspäev 15.11 Tarokaart on NARR

Tänase päeva kaart Narr sümboliseerib päeva kaardina teatud lihtsameelsust ja kergust. Igapäevaseid asjaajamisi ei võeta praegu nii tõsiselt, kui see teistel päevadel tavaks on.

Inimesed pööravad oma pilgu enam täna nendele asjadele, mis on nende jaoks tundmatud. Samas peitub selles ka oht, kuna võidakse oma nina toppida asjadesse, millest tegelikult eemale peaks hoidma. Seepärast on ettevaatlikkus omal kohal, kuigi see üsna kiiresti unustatakse.

Täna on enamikele inimesele oluline see, et endas paremini selgusele jõuda. See eeldab keskendumist ja rahu, sest kärarikkas keskkonnas seda kõike teha võimalik poleks. Enda parem tundmaõppimine võimaldab edaspidi oma elus langetada paremaid otsuseid ning ka oma asjaajamisi seeläbi paremini suunata.

Praegu tasub võtta teiste inimeste poolt tulevat kriitikat tõsiselt. Kui Sinu suunas ollakse väga kriitilised, on see märk sellest, et oled mõningaid asju oma elus valesti teinud. Nüüd on aeg alustada nende viga parandamisega.

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …