Horoskoop

Edda Pauksoni SUUR 2021 aastahoroskoop. Elu, raha, armastus ja tervis.

Loe ka: SUUR Edda Pauksoni 2022 aastahoroskoop igale tähemärgile. Elu, Pere, Raha ja Tervis.

JÄÄR

Jäärade jaoks on aasta ilmselt küllaltki keeruline, seda peamiselt tulenevalt teie enda käitumisest ja tegutsemisest. Teie tavapärane aktiivsus oleks justkui pausile pandud ja tunnetate kohati väsimust. Ilmselt on peamiseks probleemiks töö ja karjääriga seonduv. Suuremaid muudatusi ja ümberkorraldusi võib ette tulla aasta esimesel ja viimasel dekaadil. Erinevaid mõjutusi on muidugi terve aasta vältel, aga Jäär lihtsalt ei suvatse nendest kinni haarata ega vajalikke järeldusi teha. Aasta alguses või lõpukuudel otsustate ilmselt vahetada töökohta või olete sunnitud seda tegema. Nendel perioodidel ei tohiks siiski kergekäeliselt otsustada. Uus koht ei pruugi olemasolevast sugugi parem ega tasuvam olla. Ilmselt kuluks siin ära hea nõuandja. Võimalik, et novembris tekib teil vajadus ennast täiendada ja uut eriala õppida. Kui olete selleks valmis, siis väikesed tõusuvõimalused on teil täiesti olemas.
Rahaline olukord kipub olema küllaltki ebakindel. Aasta jooksul tuleb ette ootamatuid väljaminekuid, kuid õnneks ka sissetulekuid. Raha paigutamisel ja investeerimisel peaksite silmas pidama, et teil on tendents mõtlematult käituda. Püüdke impulsiivsust ohjeldada. Kui teil peks olema mingil hetkel rohkem raha käes, annate seda heldel käel välja, kippudes kohati suisa raiskama. Tuleks ikka alati olla kaalutlev, eriti enne suuremaid tehinguid, vaadates olukorda suuremas plaanis ja võimaluse korral arvestades mõne hea ja kogenud sõbra nõuannetega. Paraku ei ole te ise kuigivõrd adekvaatne hindamaks enda kergeusklikkust. Pisut erinev muust ajast on aprillikuu. Sel ajal võib ootamatult raha sisse tulla ja kõik teie tehingud sujuvad ladusamalt, olgu need siis kinnisvaraga seotud või muud suuremad ostud-müügid. Sel ajal võite saada ka mõne preemia või ootab teid palgatõus. Ka loteriiõnn pole välistatud.

Kodune elu sujub ladusalt. Saate oma kaaslasega hästi läbi, otsused kõige kohta teete koos ja huvitaval kombel ei viitsi te isegi vaidlustesse laskuda. Teie leplik meel on pereliikmetele midagi täiesti enneolematut ja uut. Kevadel olete eriti vastuvõtlik uutele koduga seotud ideedele. See on ka hea aeg uue kodu loomiseks või olemasoleva muutmiseks ja uuendamiseks. Juuli soosib muudatuste tegemist. Kui teil on aed, siis veedate seal kindlasti palju aega, koos perega seda kaunistades ja hooldades. Kui teie vanematel peaks kodu juures abi vaja minema, ruttate neile kohe appi. Tundub, et sel aastal kulubki enamik teie olemasolevast energiast kodule ja perele ning tõenäoliselt tekitab see teis naudingut.

Partnerlussuhted sujuvad ilmselt kõige paremini augustis ja septembris. See on soodne aeg suhete silumiseks või uute loomiseks. Kui teil ongi abielus probleeme tekkinud, siis just nüüd on parim aeg nende lahendamiseks. Kui olete üksik, siis on romantiliste suhete loomise suurim tõenäosus juulis ja augustis.
Lastega leiab Jäär sel aastal ühise keele paremini kui kunagi varem. Terve aasta valdab Jäära eriline inspiratsioon laste ja koduste tarbeks erinevate huvitavate meelelahutuste väljamõtlemisel ja organiseerimisel. Väga võimalik, et Jäära perre võib sel aastal sündida ka beebi.

Suhted sõpradega on pigem loiud. Teid valdab teatav tüdimus oma seniste sõprade suhtes. Kuid just sel aastal võib mõni sõber teile mingit laadi võtmeküsimuses tõeliseks toeks olla. Aasta jooksul võite endale leida mõne uue meessoost sõbra.

Massiüritused jätavad Jäära sel aastal pigem ükskõikseks, samas ei ütle te ära mõne maailmakuulsa ooperi- või balletiteatri külastusest. Selline võimalus on suurem juuni- või juulikuus.

Sügisel, eriti septembris, peaks Jäär silmas pidama, et ennast tööga üle ei pingutaks ega võtaks ette mõtlematuid riske. On olemas reaalne oht endale liiga teha või ennast isegi vigastada. Dieet ja sport kuuluvad samuti selle aasta tegemiste juurde.

Päike liigub 19. aprillil kell 23.35 Sõnni.

Sõnn

 

 

Sõnne ootab huvitav ja tõenäoliselt väga töine aasta. Kohati kipub töid ja tegemisi kuhjuma sedavõrd palju, et päevast kipub puudu tulema. Tuleb palju organiseerimist, enese tõestamist, suhtlemist ja arutelusid. Kõige aktiivsemad kuud töös ja karjääris on jaanuar, veebruar ja märts. Sel ajal võib ette tulla ka töökohavahetus või ametikõrgendus. Kõige sujuvamaks aga kujuneb töös aeg augustist novembrini, sel ajal olete valmis ümberõppeks, kui tõus karjääriredelil seda nõuab. Suhted töökaaslastega on kõige paremad veebruaris. Selle aasta jooksul võivad nii mõnedki Sõnnid luua oma ettevõtte.

Rahaline seis on pigem stabiilne. Oskate suurepäraselt oma väljaminekuid planeerida. Eriti soodne aeg raha liigutamiseks on mai ja juuni. Sellel ajal võib oluliselt tõusta ka teie töötasu. Vaid märtsis on oodata mõningasi tõmbetuuli teie rahaasjades, kuid õnneks lahenevad võimalikud probleemid kiiresti.

Suhted abikaasaga on kirglikud ja tundeküllased. Novembris ja detsembris on aga siiski oodata ka mõningaid argise iseloomuga lahkhelisid. Erimeelsused võivad tekkida raha pinnal, laste kasvatamise pärast või tuleb ette vastastikust süüdistamist vähese tähelepanu pärast. Lahkhelide klaarimiseks on parim aeg septembris ja oktoobris. Üksikut elu nautivad Sõnnid võivad sügisel armuda ja endale püsiva suhte luua.

Kodune elu kujuneb ilmselt paljutõotavaks. Nii mõnelgi tekib soov muretseda endale suurem ja avaram kodu. Nii mõnedki Sõnnid teevad selle unistuse tõenäoliselt ka teoks. Parim aeg kodu sättimiseks on juuni ja juuli. Võimalik, et otsustate oma kodu ümber ehitada. Mõni Sõnn võib leida, et oleks parem rajada kodu hoopis mõnda teise riiki.

Hoolimata kiirest elutempost, leiate alati ka laste jaoks aega. Sel aastal olete nende silmis huvitav lapsevanem, sest korraldate koos nendega ebatavalisi ja põnevaid üritusi. Sügisel viibite koos lastega looduses, käite seenel ja marjul, arendades laste silmaringi ja tähelepanu väga mitmel moel. Kindlasti ei jäta te ka kõrvale kultuuriüritusi. Kuna teie töökoormus on sel aastal märkimisväärne, siis on lastega koosveedetud aeg teile hädavajalikuks vahelduseks, pakkudes teile rahuldust.
Suhted sõpradega on meeldivad, eriti märtsikuus. Külastate üheskoos seltskondlikke üritusi ja abistate üksteist.

Noortele Sõnnidele on aasta suurepärane aeg õpinguteks ja enesetäiendamiseks. Ka keskealised Sõnnid võivad juurde õppida mõne uue elukutse, ning selle foonil võtta vastu oma unistuste töökoht, millele varem mõeldagi ei söandanud.

Tervis on üldiselt tugev. Septembris olete mõnevõrra vastuvõtlikum nakkustele. Kui vaktsineerimine teie põhimõtetega just vastuolus pole, siis tasuks sellele kindlasti mõelda. Jaanuaris ja veebruaris hoiduge külmetamast, sest kurk kipub kergelt haigeks jääma. Naised peaksid hoidma jalad ja alakeha soojas, sest põis kipub olema küllaltki tundlik, eriti sügisel.

 

Päike liigub 20. mail kell 22.38 Kaksikutesse.

KAKSIKUD

Kaksikute aasta võtmeprobleemiks kujuneb ilmselt töö ja teenistus. Olemasolev töö teid enam ei rahulda – vähemalt teie enda arvates. See on muutunud kurnavaks ja igavaks, pakkumata enam endist põnevust ja väljakutseid, või siis on ülesandeid sedavõrd palju, et kõigega hakkama saamine on muutunud enam kui küsitavaks. Kohusetunne kipub samuti olema nõrgem kui tavapäraselt, mille põhjuseks on motivatsioonipuudus ja mugavustsooni eelistamine. Suhtlemine ülemustega on pingeline. Aasta alguses tekib soov vahetada töökohta, kuid kardetavasti sel aastal te paremat ei leia. Reaalne on ka koondamisvõimalus, eriti kui jätate oma lepinguga määratud kohustused unarusse. Suhtlemine töökaaslastega on passiivne, muutudes mõnevõrra aktiivsemaks veebruaris, suurendades teie panust. Kui teil on plaanis hakata ise enda tööandjaks, luues uue ettevõtte, siis õige aeg selleks on aasta algus või südasuvi.

Rahaline seis on, vaatamata töö- ja karjäärivaldkonnas valitsevatele tõmbetuultele, igati rahuldav, kuigi suuremaid muutusi selles valdkonnas oodata ei ole. Novembrikuus võib tekkida võimalus mõneks kinnisvaratehinguks. Oma väljaminekuid oskate aasta jooksul kenasti kontrolli alla hoida ning ehk isegi veidi säästa mustadeks päevadeks. Eriti tõsiselt mõtlete säästmisele juulikuus. Jälgige, et see ei muutuks koonerdamiseks.

Pereelu sujub igas mõttes eeskujulikult. Tõenäoliselt korrastate oma kodu, muutes näiteks uute värvilahenduste kaudu oluliselt üldpilti. Läbisaamine pereliikmetega on suurepärane, olete avatud ja abivalmis. Üheks ajaveetmise kohaks on ilmselt koduaed, kui see teil juhtub olema. Augusti võite veeta koos perega maakodus või turismitalus. Sügis toob lisavõimaluse looduses käimiseks, käite perega metsas marju ja seeni korjamas. Ilmselt teete sel aastal tavapärasest enam hoidiseid.

Olete nüüdseks läbinud perioodi, kus partnerlussuhted on olnud mõnda aega tavapärasest jahedamad. Sel aastal see ilmselt muutub. Möödunud aastate jahedus on andnud teile aega endas ja oma suhtes selguse leidmiseks. Avastate kooselu plussid ning vajate teineteise lähedust nagu õhku. Oktoobrist detsembrini võite suisa uuesti armuda, avastades, et teie kauaaegne kaaslane on igati lahe tegelane. Edu teile!

Suhted lastega on sel aastal aktiivsed. Vastastikune mõistmine on oluliselt parem, eriti kui lapsed on juba suured. Kui olete ise noor, siis võib tekkida soov muretseda veel üks laps. Sellise mõtte tekkimise tõenäosus on suurem suve lõpus.

Sõpradega suhtlemiseks on aasta igati hea, kuigi te ise erilist aktiivsust üles ei näita. See võib tingida selle, et mõni oma aja ära elanud sõprussuhe võib sel aastal vaikselt maha jahtuda, samas ajaproovile vastu pidanud sõprus jääb kindlasti püsima. Kindlasti täieneb teie sõpruskond mõne uue liikme võrra, kelle nõuannetest võib teile suur abi olla.

Tervise pärast muretsete enam kui tavaliselt, pöörates suuremat tähelepanu vaktsineerimistele ja pakutavatele sõeluuringutele. Muudate oma toitumisrežiimi, tegelete tervisespordiga. Teie nägemuses on tervislik eluviis hea ja ilusa elu alus – ilmselt on teil õigus. Võimalike probleemide tekkimine on tõenäolisem oktoobrikuus. Nõrgaks kohaks võib osutuda põis või neerud. Hoiduge sügisel alakeha külmetamast, eriti kui olete naine. Ka bronhiit on kerge tulema.

21. juunil kell 6.33 liigub Päike Vähki ja see on ka suve algus.

VÄHK

Vähkidele pakub aasta mitmeid väljakutseid, mis panevad nad aktiivselt tegutsema ja vajadusel ka ametit vahetama. Tõenäoliselt saate oluliselt tähtsama ja huvitavama töö, kui oskate ja julgete olla õigel ajal õiges kohas. Esimene huvitav võimalus tuleb ilmselt märtsis, järgmine aga juulis. Omate valmisolekut oma ideede eest võitlemiseks ja oskate seda ka targalt teha, kaasates vajadusel toetajaid. Loomulikult esineb ka tagasilööke, kuid siin oskate ära kasutada oma sünnipärast diplomaatiat või huumorimeelt. Tööalases plaanis on aasta raske, kuid edukas.

Rahalise olukorra üle teil muret tundma ei pea, seis on stabiilne. Oskate suurepäraselt tulla toime ka vähemate vahenditega. Suuremaid investeeringuid ja kinnisvaratehinguid olete võimeline läbi viima eksimatu vaistuga. Mõtlete kõik hoolikalt läbi, enne kui tehingu allkirjastate. Veebruaris võite teha mõne suure investeeringu oma tuleviku kindlustamiseks.
Kodu ja pereelu on sel aastal rahulik. Tänu suurele töökoormusele jääb pere jaoks kahjuks vähem aega, kui sooviksite, kuid seda enam oskate ühiseid hetki hinnata ja oskate neid paremini ära kasutada. Kui tegelete loometööga või olete ettevõtja, siis on tõenäoliselt kõik tasakaalus ja saate nautida pereelu. Hoiate oma kodu korras, kui tarvis, võtate ette remondi, kaunistate koduaeda või nokitsete suvekodu kallal, kui selline teil olema peaks. Eriliselt naudite pereelu ja suhteid vanematega augustis ja septembris.

Romantilised partnerlussuhted pakuvad teile sel aastal palju rahuldust ja ilu. Kui teil kindlat partnerit ei ole, võite oma südame suureks rõõmuks kohtuda temaga sügisel. Kui aga olete abieluinimene, siis omate oskust tuua oma suhtesse sära ja uudsust. Lastega suheldes olete ehk pisut karmivõitu, kuid õiglane. Püüdke lastele siiski jätta mõnevõrra enam vabadust, muidu võib see halvasti mõjuda vastastikusele teineteisemõistmisele. Eriti paindlik peaksite nendega olema septembris. Sel ajal on vääritimõistmise oht suurim.

 

Sel aastal veedate ka päris palju aega oma sõpradega. Tõenäoliselt vajate kedagi, kelle juurde oma pisimuredega pöörduda. Oskate ära kuulata ka nemad, kui neil seda tarvis on. Kui teil on sõpradega ühine hobi, siis seda enam veedate aega koos. Võimalik, et võtate ette mõne eksootilisema reisi. Sel aastal meeldib teile külastada erinevaid kultuuriüritusi, eriti koos hea seltskonnaga.

 

Oma elustiilile peate sel aastal tähelepanu pöörama, sest sellest on otseses sõltuvuses teie tervislik seisund. Puhkus on teile äärmiselt vajalik. Ülemäärane rabelemine ja oma vanusega mittearvestamine võib endaga kaasa tuua mõne terviseprobleemi. Esimesena võib endast märku anda seedimine. Kui peaksite tundma kõhuvalu, siis pöörduge koheselt arsti poole kontrollimaks, millega täpselt tegemist. Eriti tähelepanelik tuleks olla märtsis ja novembris. Jälgige, et toitumine oleks regulaarne ja tervislik. Ka kerge metsajooks või kepikõnd aitab seedimist korras hoida.

22. juulil kell 17.28 liigub Päike Lõvisse.

LÕVI

Aasta kujuneb Lõvidele ilmselt otsingute aastaks. Need Lõvid, kellel on oma ettevõte, jätkavad sellega, püüdes leida paremaid võimalusi kujunenud olukorras toime tulemiseks ja ettevõtte jätkusuutlikkuse tagamiseks. Aasta ei ole paraku kõige soodsam suurteks ümberkorraldusteks ning mõne hea nõuandja või usaldusväärse partneri leidmine oleks igati asjakohane. Koos on alati kergem uusi äriplaane teoks teha.Loometööga tegelevad Lõvid jäävad ilmselt aastaga rahule. Näitlejad, muusikud ja rahva meeleolu tõstjad tunnetavad oma vajalikkust ning teevad oma tööd suure pühendumusega. Lõvidele võib aasta jooksul tulla väga uudseid ja üllatavaid pakkumisi, mis võivad neid suisa ehmatada. Igal juhul tasuks pakutavad võimalused hoolikalt läbi kaaluda, mõni neist võib teie elu oluliselt vabamaks muuta. Suurem tõenäosus huvitavate pakkumiste saamiseks on jaanuaris ja aprillis.Rahalises plaanis pakub aasta teile paraja väljakutse, kuna seis pole just roosiline. Teil tuleb õppida vähemaga toime tulema, millega saate õnneks suurema vaevata hakkama, kuna teie tähelepanu peafookuses ei olegi sel aastal raha. Juulis ja augustis võib teie rahaline olukord siiski mõnevõrra paraneda. Võimalik on mõni preemia, palgatõus või ka loteriivõit. Ei ole välistatud ootamatu lühiajalise lisatööotsa leidmine, mille eest tasutakse teile lausa kuninglikult. Raha võib sisse tulla ka pikaaegse partneri kaudu.

Kuna töö pole sel aastal just kontimurdev, leiate enam aega oma kodu tarbeks. September, oktoober ja november on suurepärane aeg oma eluaseme mugavamaks muutmiseks. Teil on soov teha suuremaid muudatusi. Võimalik, et otsustate välja vahetada ka mõne kodumasina, uuendate korteri värvilahendust, võtate ette suurema remondi või koguni juurdeehituse. Kindlasti täiendate ka oma toalillede kollektsiooni. Koduste ja vanematega läbisaamine on soe ja hooliv, abistate vastastikku teineteist suuremate tööde tegemisel.

Suhted kalli kaasaga on sel aastal ehk pisut liialt asjalikud ja kohati ehk igavadki. Peamised jututeemad on igapäevased tööd ja tegemised, inventuur pere rahaasjades. Ka mõlema tervis võib kõneaineks kujuneda. On mõningane oht liigseks kritiseerimiseks, mis võib kaasa tuua ka väiksemaid nägelemisi, kuid õnneks lahenevad need asjalikus õhkkonnas kiiresti. Liigne asjalikkus võib tunduda ehk igav, kuid kokkuvõttes tuleb see teie suhtele isegi kasuks, sest veendute, et teil on kindlustunne teadmises, et teil on olemas kaaslane, kelle abile saab loota. Olge pigem ise aktiivsem pool ja püüdke tuua suhtesse veidi värvi juurde. Romantika lõkkele puhumiseks on paremad ajad jaanuaris ja veebruaris ning samuti aasta lõpukuudel. Mõni huvitav reis või väljasõit oleks igati asjakohane, peaasi et te seda mõlemad kogu hingest soovite.

Lastega tegelemisel olete sel aastal vabam ja oskate end paremini nende lainele häälestada. Teete neile meelsasti üllatusi ja jagate kiitust, kui nad on tublid olnud. Lõvide pere võib sel aastal ka suureneda.

Tervislikus plaanis olete sel aastal vastupidav. Oluline on, et te oma tervist liialt proovile ei pane. Igasugune füüsiline pingutus peaks olema mõõdukas. Tunda võib anda selg ja ka vererõhuga võib olla pisut probleeme. Kui enesetunne halveneb, otsige kindlasti abi arstidelt. Kui teil peaks plaanis olema mõni iluoperatsioon, siis selle tarbeks on aasta igati sobiv. Tervist aitavad turgutada ka igasugused veeprotseduurid.

Päike liigub Neitsisse 23. augustil kell 0.36.

NEITSI
Neitsite aasta kujuneb ilmselt küllaltki rahulikuks, et mitte öelda lausa sündmustevaeseks. Viimaste aastate jooksul on Neitsid suutnud oma elu reeglina kenasti ära korraldada ja nüüd saate nautida stabiilsust. Paljud on vahetanud töökohta või on leidnud endale peale töökoha kaotust uue teenistuse. Võimalik, et vähema palga ja suurema tööhulgaga, kuid kuna Neitsile on eelkõige tähtis stabiilsus ja vähemaga toimetulek on Neitsile oluliselt kergem kui mõne muu märgi esindajale, siis ei ole sellest ka suuremat lugu.Kuna ootamatuste planeet Uraan asub aga teie töösektoris, siis võib näilisest vaiksest perioodist hoolimata teile tulla ootamatuid pakkumisi, mis erinevad oluliselt teie senisest tegevusest. Nii mõnigi neist ettepanekutest annab teile võimaluse tõusuks karjääriredelil. Esialgu näivad need kindlasti hirmutavad, kuid sel aastal oleks ehk mõttekas kõigest uuest kinni hakata, kuigi see võib teie rahuliku elu mõneks ajaks segi paisata. Seega kõik on teie enda kätes, kas oskate pakutavat enda kasuks rakendada. Veebruaris ja aprillis peaksite valmis olema muudatusteks.

Suhted töökaaslastega on head. Paljudele Neitsitele võib avaneda võimalus ennast erialaselt täiendada, või ka hoopis midagi uut õppida. Viimast võib tingida ka töökoha vahetus. Kõigile Neitsitele on see suurepärane aasta enesetäiendamiseks. Kui olete koolitaja, siis olete eriliselt edukas ja tööpuudust teil karta ei tule.

Rahalises mõttes ei ole olukord just kõige parem, kuid on siiski stabiilne. Teile on tähtis püsiv sissetulek ja selles osas sel aastal probleeme pole. Mõnevõrra enam raha võib sisse tulla juulis ja augustis. Terendada võib mõni tasuv tööots ja ka lotoõnn pole välistatud.

Pereelu on sel aastal igati korras. Teil on oskus kõike perega seotut asjaosalistele meeldivaks muuta. Korraldate pereüritusi, väljasõite, kaunistate koos perega kodu ja suhtlete tihedalt oma vanematega.

Romantilised suhted on samuti parimas korras. Kui olete üksik, siis võite just sel aastal armuda ja leida endale kindla partneri. Suur võimalus selleks on märtsis, aprillis ja mais. Olge avatud uutele tutvustele, sest just kevadel liigub teie suhetesektoris armastuse planeet Veenus ja lisaks veel külluse ja õnne planeet Jupiter. Teil võib just nendel kuudel tekkida soov eostada laps.

Need seisud soosivad ka suhtlemist sõpradega. Saate tihti kokku ja oskate üksteist toetada, kui selleks vajadus peaks tekkima. On üsna kindel, et leiate sel aastal ka mõne uue sõbra.

Tervis kipub olema muutlik. Mõni varasem tervisehäda võib endast taas märku anda. Õnneks alluvad kõik kroonilise iseloomuga haigused sel aastal hästi ravile. Külmetusele olete sel aastal vastuvõtlikum kui tavaliselt. Ravige kõik sellised hädad korralikult välja, et need kroonilist iseloomu ei omandaks. Ka liigesed võivad veidi tunda anda, eriti kui olete keskealine. Vältige üle pingutamist.

Päike liigub 22. septembril kell 22.22 Kaaludesse ja see hetk on ka sügise alguseks.

KAALUD
Tänu oma oskusele kõik teele jäävad takistused ja karid ületada tuleb teil suurepärane aasta. Olete aktiivne, seltsiv ja diplomaatiline, mis toob teile edu töös ja karjääris. Oskate kinni haarata igast võimalusest, mis saatus teile pakub. Olete vajadusel valmis ka vahetama töökohta. Tunnete oma tööst rõõmu ja olete avatud enesetäiendamise võimalustele. Võite ka luua oma ettevõtte. See peaks laabuma igati sujuvalt, kuna te ei karda muutusi. Mida loomingulisemad on ettevõtmised, seda suuremaks kujuneb eduvõimalus. Eriti soodsad ajad eneseteostuseks on aprillis, juunis ja juulis.

Suhted töökaaslastega on suurepärased, oskate ettevõtte hea käekäigu nimel vaeva näha. Kui olete ülemus, siis ei ole teil probleeme meeskonna komplekteerimisega. Olete nõudlik, kuid õiglane.

Isiklik rahaline seis kipub olema kaunis muutlik ja ega te eriti ei oska või ei viitsi vaeva näha selle stabiliseerimiseks. Oma väljaminekutes kipute samuti olema küllaltki impulsiivne. Sel aastal aga peaksite hoopis säästma. Kõige problemaatilisemaks ajaks kujuneb ilmselt oktoober. Kuigi sissetulek on korralik, ei oska te oma ressursse mõistlikult kasutada. Investeerimissoovi korral oleks arukas leida endale professionaalne nõuandja, viimane kehtib tegelikult kõigi äritehingute puhul.

Pereelu kulgeb tavalist rada, olete teatava emotsionaalse hangumisega leppinud. Teil pole eriti aega ega tahtmistki midagi muuta. Saate kodustega normaalselt läbi ja mingeid suuremaid lahendamist vajavaid probleeme teil ei ole. Elukoha muutust pole samuti ette näha. Muret võib teha vanemate tervis.

Kindla partneri olemasolul on teie omavahelised suhted asjalikud ja sõbralikud. Tunnete vajadust helluse ja õrnuse järele. Eriti romantilises meeleolus olete märtsis ja aprillis. Kui olete üksik, võite sel ajal armuda ja luua kindla suhte. Teil võib tekkida soov pidada maha suured ja luksuslikud pulmad. Muudest lõbustustest te eriti sel aastal ei hooli, pigem on teie fookuses just isiklikud suhted.

Suhted lastega on sõbralikud ja hoolivad. Jälgite nende tegemisi pigem distantsilt, rutates vajadusel koheselt appi. Koduste toimetustega te neid eriti ei kurna. Ehk organiseerite koos pere ja lastega meelelahutusüritusi või külastate ise mõnda.

Pöörate enam oma tervisele tähelepanu, hakates toituma tervislikumalt, liigute rohkem väljas ja läbides kohusetundlikult vajalikud terviseuuringud. Hoolimata sellest kipub tervis olema muutlik, eriti märtsis. Kui teil peaks esinema mõni kroonilise iseloomuga tervisehäda, siis maikuu on suurepärane aeg selle väljaravimiseks. Nagu alati on ka sel aastal vajalik hoida soojas oma jalad ja alakeha, kuna põis ja neerud on tundlikud. Ka hüppeliigesed võivad aeg-ajalt tunda anda.

Päike liigub 23. oktoobril kell 7.52 Skorpionisse.

SKORPION

 
Suuri muutusi töös ja karjääris sel aastal ette näha ei ole. Ilmselt olete ise oma karjääriga rahul ja ei näe vajadust midagi suurt ette võtta. Teil on piisavalt ambitsioonikust, et töökaaslastega koostööd teha ning olete valmis ettevõtte maine nimel ka pingutama. Kui peaks tekkima vajadus midagi uut õppida või ennast tööalaselt täiendada, siis teete seda nurisemata. Isiklikud ambitsioonid on pigem tagaplaanil. Probleemid võivad endast märku anda juunis. Võimalik, et keegi pole rahul teie ametialase panusega ja see toob endaga kaasa erimeelsusi. Olete võitlusvalmis ja tõenäoliselt võtate kasutusele oma värvika sõnavara. Targem oleks siiski lahendada erimeelsused diplomaatiliselt, sest suve teises pooles muutub olukord pingevabamaks. Sel ajal võidakse teha teile ka mõni uus pakkumine või tekib võimalus minna tasuvamale tööle. See on aeg, kus võite ja peate ise rahulikult otsustama, mis teile huvitavam ja kasulikum on. Aasta teine pool möödub ilma suuremate muutusteta.

Tänu pankurile omasele ärivaistule, millega olete õnnistatud, oskate edukalt oma rahadega toime tulla. Suuri sissetulekuid teil ette näha ei ole, kuid oma väljaminekud oskate kenasti kontrolli all hoida. Tõenäoliselt investeerite sel aastal oma kodusse. Mõnel Skorpionil võib tekkida soov muretseda endale avaram kodu või soetab ta endale maakodu. Selline investeering on teil hoolikalt läbi mõeldud. Kui teie vanematel on maal majapidamine, mis vajab korrastamist, ruttate neile vajadusel koheselt appi. Jaanuaris ja veebruaris võib ka väikest rahalist vedamist olla, kas saate ootamatult preemiat või tõuseb teie palk. Sel ajal võiksite osta ka mõne loteriipileti.

Kodune olukord on igati meeldiv. Mõtlete ühiselt, kuidas oma elamist hubasemaks muuta, nokitsete meelsasti ka koduaias.

Sel aastal on teie jaoks esiplaanil partnerlussuhted. Kui olete üksik, siis teile endalegi ootamatult võite leida silmarõõmu ja luua kirgliku püsisuhte. Eriti suur on selle juhtumise tõenäosus aprillis. Kui olete aga abielus, siis oskate selle aasta potentsiaali ära kasutada oma suhte huvitavamaks ja säravamaks muutmisel. Kuna teie huvi kultuuriürituste vastu on ehk tavapärasest pisut suurem, külastate koos erinevaid kohti, mis on teie jaoks huvitavad ja arendavad. Teie romantiline meelelaad on suhetele tõeliseks palsamiks. Hoiatusena oleks asjakohane mainida, et jaanuaris ja veebruaris kipute olema asjatult armukade, püüdke ennast kontrollida. Pole ju mõtet ilusat aastat ära rikkuda.

Terve aasta jooksul tegelete palju oma lastega ja teile on väga tähtis, et nad teeksid õigeid valikuid oma elus. Leiate alati aega nende küsimustele vastamiseks.

Sõprussuhted on teile tähtsad ja kindlasti olete vajadusel üksteisele toeks. Tõenäoliselt leiate selle aasta juunis endale vähemalt ühe uue sõbra.

Olete hakanud huvituma tervislikest eluviisidest. Tõenäoliselt loete tavapärasest enam spetsialistide nõuandeid, kuidas ennast vormis hoida. Hoolite nii enda kui ka oma lähedaste tervisest. Kõige selle tulemusena tunnete ennast kindlama, tugevama ja oluliselt rahulikumana.

Päike liigub Amburisse 22. novembril kell 4.35.

AMBUR
Tööalaselt kujuneb Amburite aasta keerukaks. Plaanid on suured ja soov saavutada tööalast edu võib kohati varjutada kaine mõistuse. Takistustest teil paraku puudu ei tule, võimalik et keegi lausa töötab teile vastu. Kuna teie püüdlused võivad kohati ületada reaalsete võimaluste piiri, on reaalne oht kaotada oma töökoht ja uut on küllaltki keeruline leida. Läbisaamine töökaaslastega pole samuti just hiilgav. Kõige närvilisemaks kujuneb ilmselt märtsikuu. Mais on siiski loota uusi võimalusi. Ilmselt peate tõsiselt pingutama, et ennast tõestada. Ülimalt tõenäoline on ka täiendõppe läbimise vajadus. Kui teil aga õnnestub sel ajal töökoht leida, siis aasta lõpuni kulgeb elu tõusvas joones ja teie tegemisi saadab taas edu.

Kui teil mingeid varusid just kogutud ei ole, kujuneb teie aasta rahalises mõttes keeruliseks. Tänu oma loomupärasele optimismile te siiski masendusse ei lange ja püüate leida võimalusi, kuidas kasvõi ajutiste tööotsade abil oma rahavoogusid kindlamale pinnale juhtida. Tõenäoliselt see teil ka õnnestub ja suudate mõne aja pingevabamalt elada. Hoolimata igasugustest takistustest on teil alati olemas mingi tegevus, millest rõõmu tunda. Olgu see siis sportimine, mõne hobiga tegelemine, lugemine, filmide vaatamine või midagi sellist, mis annab hingejõudu. Kuna seltskond on teile väga oluline, kaasate oma tegemistesse ka sõbrad ja tuttavad. Et teie sõprade hulka kuuluvad ka teie pereliikmed, ei tule nendelgi igavust tunda.

Kuna see aasta nõuab finantside säästlikku kasutamist, siis oma kodus te suuremaid ümberkorraldusi ei tee. Küll aga võivad abi vajada teie vanemad, kellele te kõhklemata appi ruttate.

Läbisaamine partneriga on suurepärane, püsite kenasti samal lainepikkusel. Kui varem ongi olnud mingeid probleeme, siis kevadel, eriti maikuus, leiavad need kindlasti lahenduse. See on hea aeg ka ühise puhkuse võtmiseks. Kuna olete romantiliselt meelestatud, siis avastate oma partneris huvitavaid iseloomuomadusi ja tunnete, et teie abielu on oluliselt emotsionaalsemaks muutunud.

Suhetes lastega kipute olema kergesti ärrituv ja närviline, kui nad kohe teie korraldusi ei täida. Samas ei ole te oma nõudmistes aga sugugi järjekindel. Kui lapsed on juba suuremad, võte nendega ka tõsiselt riidu minna. Oleks mõistlik kuulata ära ka nende plaanid ja soovid. Teile endalegi üllatuseks võib vahel hoopiski lastel õigus olla. Olge paindlik ja andke lastele rohkem tegutsemisvabadust.

Kevadel suhtlete aktiivselt oma arvukate sõprade ja tuttavatega ja liigute palju erinevates seltskondades. Nii mõnigi Ambur võib leida endale silmarõõmu ja naudib elu täiega. Vägagi tõenäoline on südantsoojendav flirt mõttekaaslasega.

Kui te suudate oma loomupärase ülevoolavuse kontrolli all hoida, siis ei tohiks teil tervisega mingeid muresid olla. Mõtlematuid riske on parem vältida, eriti aprillis ja mais. Nendel kuudel võib ette tulla mingi operatsioon. Marss liigub sellel ajal teie tervisesektoris. Seega on paranemine kiire ja täielik. Toituge korralikult, eriti juunikuus, sest sel ajal on oht oma seedimisele liiga teha.

Päike liigub 21. detsembril kell 18.00 Kaljukitse ja see hetk on ka talve alguseks.

KALJUKITS
See aasta annab teile võimaluse lõigata varasemate aastate metoodilise tegutsemise vilju. Tunnete, et viimastel aastatel tehtud intensiivne töö hakkab tulemusi andma. Välistatud pole ka ametikõrgendus või hea tööpakkumine mõnelt muult ettevõttelt. Aasta annab mitmeid häid võimalusi eneseteostuseks, eriti heade võimalustega selleks on juuli ja august. Kui olete mingil erilisel põhjusel ilma tööta, siis leiate kindlasti endale tasuva töö, kuid eeldatavasti pigem sügisepoole. Sel ajal võib ette tulla ka tööreise, millel on oluline roll teie edasise karjääri edendamises.

Teie rahaasjad võtavad sel aastal teie tähelepanust olulisima osa. Aasta vältel korrastate isiklikke rahalisi ettevõtmisi, kavandate investeeringuid. Oskate hiilgavalt raha paigutada, olgu see siis seotud kinnisvara, aktsiate või muude suuremate ostu-müügitehingutega. Tõenäoliselt parandate oluliselt oma rahalist seisu, sest lisaks struktuuride loomise planeedile Saturnile on teie rahasektoris liikumas ka õnne ja külluse planeet Jupiter. Aasta esimestel kuudel ja suvel sooritatud tehingud õnnestuvad parimal võimalikul moel. Raha suisa armastab teid. Võiksite õnne proovida ka loteriis. Kui teil aga pole selliseid säästusid, mida annaks raha teenima panna, siis tunnete sellegipoolest, et saate varasemaga võrreldes oluliselt paremini hakkama. Pole välistatud ka mõne hinnalise kingituse või päranduse saamise võimalus.

Nagu alati, on ka sel aastal teie jaoks väga olulise tähtsusega kodu ja perekond. Eeldatavasti te suuremaid muudatusi ei planeeri, kui teile just juhuslikult kätte ei tule mõni eriliselt ahvatlev kinnisvarapakkumine, mille otsustate rahalistel kaalutlustel endale jätta. Ainult juhul kui saate midagi ülihead, võite kaaluda oma senise kodu parema vastu vahetamist. Perekondlikud suhted on head. Arutate kõik oma tegemised lähikondsetega läbi ja teete otsused ühiselt. Intiimsuhetes on enamiku aastast suhteline vaikelu, austate teineteise tegemisi ja annate vastastikku privaataega. Selle tulemusena muutub teie suhe kindlamaks ja sügavamaks. See aga omakorda annab võimaluse kogeda romantikat ehk hoopis uuel ja kõrgemal tasandil. juunis võiks oodata parimaid võimalusi romantilisteks hetkedeks, ehk siis mõnes eksootilises paigas puhates, või ka lihtsalt kodus. Kui olete üksik, siis just suvel on teil enam silmi vastassoo jaoks.

Meelelahutuse mõistes eelistate veeta aega pigem kodus, hubases miljöös. Korraldate toredaid koosviibimisi oma kodus, kutsudes külla häid sõpru ja tuttavaid. Võõrustaja rollis olek meeldib teile, naudite toredaid vestlusi ja meeldivat ajaveetmist. Teie külalislahkust osatakse ka hinnata, teile tullakse väga meelsasti külla, sest oskate alati pakkuda midagi põnevat ja meeldivat, olgu siis hea toidu, sisuka filmi või hea muusika näol.

Tervis on üldiselt tugev. Noorematel Kaljukitsedel võib ette tulla külmetushaigusi. Keskealistel tuleks aga hoiduda liigsetest pingutustest vältimaks liigestega seotud probleeme ja vaevusi. Midagi tõsisemat teid sel aastal ilmselt ei kimbuta. Varakevadel on mõningane oht mõne põletikulise protsessi tekkeks, kuid Marsi mõjul paranete kiiresti ja täielikult.

Päike liigub 19. jaanuaril kell 22.41 Veevalajasse

VEEVALAJA

Aasta tekitab Veevalajates parasjagu segadust. Kuna kaks vastandlike mõjudega planeeti liiguvad Veevalaja märgis, siis on tõepoolest küllaltki raske konkreetseid ja kiireid otsuseid teha. Distsipliini nõudev struktuuride loomise planeet Saturn nõuab tõsist planeerimist ja töö tegemist ning oma elu täpset reglementeerimist. Õnne ja liialduste planeet Jupiter annab aga soovi olla vaba ja sõltumatu ning ei soosi kuidagi tegelemist igavate ja tüütute asjadega. Sellest siis Veevalajaid valdav teatav segadus.
Üldiselt sobib Veevalajale pigem kodus töötamine. Kui peaks tekkima vajadus igapäevaselt tööl käia, siis hakkate ilmselt peagi otsima sellist töökohta, kus teil oleks võimalus ise oma ajakasutust planeerida. Kui teil on oma ettevõte, siis võib aasta kujuneda küllaltki edukaks, ideede puuduse üle te kindlasti ei kurda ja ka organiseerimisvõime on hiilgav.

Oma praeguses töökohas te ilmselt rahul ei ole ja võimalik, et vahetate aasta jooksul töökohta, pole välistatud et isegi mitmel korral, et leida endale lõpuks see kõige sobivam. Kui aga Veevalaja on kõrgel positsioonil, siis naudib ta täiel rinnal võimalust kõike ise organiseerida ja korraldada. Reeglina on Veevalaja sel aastal hea juht: arvestab alluvate soovidega ja kuulab alati ära nende ettepanekud. Ühesõnaga, ootab teid ees keeruline, kuid huvitav ja võimalusterohke aasta. Aasta võib tuua ka kaalukaid välisreise, rahvusvahelisi nõupidamisi ja projekte, mis paneb konkurendid kadedusest kahvatama.

Rahalise seisu peale ei taha Veevalaja eriti mõelda. Kui ta kuidagi hakkama saab, siis on ta igati rahul. On aga võimalused suuremad, siis jagab ta oma raha paremale ja vasakule, mõtlemata sellele, kuidas ise hiljem hakkama saada. Igasuguseid laenamisi Veevalaja väldib juba loomuomaselt ja sel aastal ei tule see kõne allagi. Kui keegi palubki talt laenu, on enamasti tulemuseks küllaltki järsk keeldumine, olgu või tegemist oma lapsega. Kui aga laenamise vältimiseks võimalus puudub, siis hoolitseb Veevalaja selle eest, et oleks vormistatud korrektne võlakiri, kus tagasimakse daatum on täpselt fikseeritud, olgu siis tegemist suurema summa või ka lihtsalt kümne euroga.

Oma kodus Veevalaja suuremaid muudatusi ei kavanda, kuid kardetavasti see teil nii lihtsalt ei lähe. Kodu sektoris liigub üllatuste ja ootamatuste planeet Uraan. On päris kindel, et mingit laadi muudatused teid ees ootavad – ootamatu remondivajadus, mõne pereliikme poolt korraldatud meeldiv üllatus või uue lemmiklooma tulek teie koju on vaid mõned võimalikest variantidest. Erinevate üllatuste tõenäosus on suurem kevadisel ajal, aga põnevust jätkub kogu aastaks.

Teie kodus valitseb rõõmus ja meeldiv õhkkond. Abielu tähendab sel aastal teie jaoks pigem sõprust. Aga kokkuvõttes lähendab see teid oma kaasaga. Kui peaksite olema üksik, siis võib kergesti juhtuda, et armute mõnesse oma sõpradest ja isegi abiellute. Suurem võimalus selleks on juunis ja juulis.

Meelelahutus tähendab teie jaoks sel aastal meeleolukate koosviibimiste korraldamist nii pere kui ka sõpradega.

Tervis kipub sel aastal olema muutlik, eriti aprilli- ja maikuus. Tundlikumaks kohaks on seedimine. Tavalisest enam võib ette tulla ka külmetushaigusi, kuid õnneks on paranemine kiire. Tervisesporti tehes tasuks olla pigem mõõdukas, arvestades oma võimeid ja vanust.

Päike liigub 18. veebruaril kell 12.45 Kaladesse.

KALAD

Käesolevat aastat iseloomustab Kalade jaoks kõige paremini sõna sujuv. Tööalaseid muudatusi ette näha ei ole, kui te just ise midagi muuta ei soovi. Kui töötate valdkonnas, kus on tegemist nõrgemate abistamisega või kellegi eest hoolitsemisega, tunnete oma tööst suurt rahuldust. Kui olete seotud kunstiga või mõne lasteasutusega, on teil kindlasti palju tööd. Paistate oma töötulemustega silma ja teid võib ees oodata ka edutamine. Ka enesetäiendamiseks eeltoodud aladel on aasta igati soodne. Igal juhul stabiilne aasta karjääri kujundamiseks, sõltumata valdkonnast, milles töötate. Paljud Kalad eelistavad olla ise enda tööandjaks, näiteks toitlustuse alal, iluteenuseid pakkudes või hoopis varast köögivilja kasvatades. Võimalik, et just sel aastal otsustate hakata ettevõtjaks, kui te seda varem teinud pole.
Rahaline seis on keskmine. Raha ei ole just palju, kuid igal juhul piisavalt. Kui elate üksi, siis on ilmselt planeerimist pisut enam tarvis, et omadega toime tulla. Lisateenimise võimalusi te sel aastal eriti ei otsi. Mingil kummalisel moel võib teid oodata aga ootamatu rahasüst. Võib-olla aitavad teid vanemad, saate mõne preemia või autasu, ka lotovõit pole välistatud. Tõenäoliselt tuleb tavalisest enam raha sisse märtsis ja aprillis.

Kodune elu kulgeb rahulikus rütmis. Teete kõik oma tegemisi ja ei piira üksteise vabadust. Teil võib olla soov teha mõningaid muudatusi oma kodus, kuid tõenäoliselt lükkate selle plaani edasi, veidi paremaid aegu ootama. Kui aga keegi peaks oma õla teie plaanidele alla panema, viite need rõõmuga täide. Midagi te võimaluste piires kodus siiski ära teete, et muuta oma elamine kaunimaks ja hubasemaks.

Partneriga on suhted parimas korras, kõiki pereasju arutate koos, käite palju väljas. Üheks rahuldustpakkuvaks tegevuseks on ilmselt erinevate hoidiste tegemine, katsetades samal ajal ka kindlasti mõne uue põneva retseptiga. Õrnust ja hellust jagub teil palju, olete romantilise meelelaadiga ja hoolite teineteisest.

Seltskondlik elu on sel aastal väga aktiivne, liigute palju ringi, suhtlete meelsasti, leiate häid sõpru ja tuttavaid. Kuna olete suhtlemisel positiivse meelelaadiga, siis tahetakse teiega koos olla. Sel aastal külastate palju erinevaid kultuuriüritusi. Rahuldust pakub ka tegelemine oma lemmikhobidega, mis enamalt jaolt on seotud millegi ilusaga.

Midagi tõsisemat teil sel aastal tervisega ette tulla ei tohiks. Esineb ehk väiksemaid külmetusi – aga eks neid tuleb ette meil kõigil. Veidi vastuvõtlikum olete võimalikele nakkustele, kui olete juba jõudnud keskikka. Kevadel ja sügisel püüdke külmetusi pigem vältida. Augustis võib muret teha mõni põletikuline haigus. Viimase ravimisse tuleks suhtuda tõsiselt, et see kroonilist iseloomu ei omandaks.

 

Jaga
Back to top button