Friday , 24 September 2021
eda paukson

Edda Pauksoni SUUR 2021 aastahoroskoop. Elu, raha, armastus ja tervis.

JÄÄR

Jäärade jaoks on aasta ilmselt küllaltki keeruline, seda peamiselt tulenevalt teie enda käitumisest ja tegutsemisest. Teie tavapärane aktiivsus oleks justkui pausile pandud ja tunnetate kohati väsimust. Ilmselt on peamiseks probleemiks töö ja karjääriga seonduv. Suuremaid muudatusi ja ümberkorraldusi võib ette tulla aasta esimesel ja viimasel dekaadil. Erinevaid mõjutusi on muidugi terve aasta vältel, aga Jäär lihtsalt ei suvatse nendest kinni haarata ega vajalikke järeldusi teha. Aasta alguses või lõpukuudel otsustate ilmselt vahetada töökohta või olete sunnitud seda tegema. Nendel perioodidel ei tohiks siiski kergekäeliselt otsustada. Uus koht ei pruugi olemasolevast sugugi parem ega tasuvam olla. Ilmselt kuluks siin ära hea nõuandja. Võimalik, et novembris tekib teil vajadus ennast täiendada ja uut eriala õppida. Kui olete selleks valmis, siis väikesed tõusuvõimalused on teil täiesti olemas.
Rahaline olukord kipub olema küllaltki ebakindel. Aasta jooksul tuleb ette ootamatuid väljaminekuid, kuid õnneks ka sissetulekuid. Raha paigutamisel ja investeerimisel peaksite silmas pidama, et teil on tendents mõtlematult käituda. Püüdke impulsiivsust ohjeldada. Kui teil peks olema mingil hetkel rohkem raha käes, annate seda heldel käel välja, kippudes kohati suisa raiskama. Tuleks ikka alati olla kaalutlev, eriti enne suuremaid tehinguid, vaadates olukorda suuremas plaanis ja võimaluse korral arvestades mõne hea ja kogenud sõbra nõuannetega. Paraku ei ole te ise kuigivõrd adekvaatne hindamaks enda kergeusklikkust. Pisut erinev muust ajast on aprillikuu. Sel ajal võib ootamatult raha sisse tulla ja kõik teie tehingud sujuvad ladusamalt, olgu need siis kinnisvaraga seotud või muud suuremad ostud-müügid. Sel ajal võite saada ka mõne preemia või ootab teid palgatõus. Ka loteriiõnn pole välistatud.

Kodune elu sujub ladusalt. Saate oma kaaslasega hästi läbi, otsused kõige kohta teete koos ja huvitaval kombel ei viitsi te isegi vaidlustesse laskuda. Teie leplik meel on pereliikmetele midagi täiesti enneolematut ja uut. Kevadel olete eriti vastuvõtlik uutele koduga seotud ideedele. See on ka hea aeg uue kodu loomiseks või olemasoleva muutmiseks ja uuendamiseks. Juuli soosib muudatuste tegemist. Kui teil on aed, siis veedate seal kindlasti palju aega, koos perega seda kaunistades ja hooldades. Kui teie vanematel peaks kodu juures abi vaja minema, ruttate neile kohe appi. Tundub, et sel aastal kulubki enamik teie olemasolevast energiast kodule ja perele ning tõenäoliselt tekitab see teis naudingut.

Partnerlussuhted sujuvad ilmselt kõige paremini augustis ja septembris. See on soodne aeg suhete silumiseks või uute loomiseks. Kui teil ongi abielus probleeme tekkinud, siis just nüüd on parim aeg nende lahendamiseks. Kui olete üksik, siis on romantiliste suhete loomise suurim tõenäosus juulis ja augustis.
Lastega leiab Jäär sel aastal ühise keele paremini kui kunagi varem. Terve aasta valdab Jäära eriline inspiratsioon laste ja koduste tarbeks erinevate huvitavate meelelahutuste väljamõtlemisel ja organiseerimisel. Väga võimalik, et Jäära perre võib sel aastal sündida ka beebi.

Suhted sõpradega on pigem loiud. Teid valdab teatav tüdimus oma seniste sõprade suhtes. Kuid just sel aastal võib mõni sõber teile mingit laadi võtmeküsimuses tõeliseks toeks olla. Aasta jooksul võite endale leida mõne uue meessoost sõbra.

Massiüritused jätavad Jäära sel aastal pigem ükskõikseks, samas ei ütle te ära mõne maailmakuulsa ooperi- või balletiteatri külastusest. Selline võimalus on suurem juuni- või juulikuus.

Sügisel, eriti septembris, peaks Jäär silmas pidama, et ennast tööga üle ei pingutaks ega võtaks ette mõtlematuid riske. On olemas reaalne oht endale liiga teha või ennast isegi vigastada. Dieet ja sport kuuluvad samuti selle aasta tegemiste juurde.

Päike liigub 19. aprillil kell 23.35 Sõnni.

Sõnn

 

 

Sõnne ootab huvitav ja tõenäoliselt väga töine aasta. Kohati kipub töid ja tegemisi kuhjuma sedavõrd palju, et päevast kipub puudu tulema. Tuleb palju organiseerimist, enese tõestamist, suhtlemist ja arutelusid. Kõige aktiivsemad kuud töös ja karjääris on jaanuar, veebruar ja märts. Sel ajal võib ette tulla ka töökohavahetus või ametikõrgendus. Kõige sujuvamaks aga kujuneb töös aeg augustist novembrini, sel ajal olete valmis ümberõppeks, kui tõus karjääriredelil seda nõuab. Suhted töökaaslastega on kõige paremad veebruaris. Selle aasta jooksul võivad nii mõnedki Sõnnid luua oma ettevõtte.

Rahaline seis on pigem stabiilne. Oskate suurepäraselt oma väljaminekuid planeerida. Eriti soodne aeg raha liigutamiseks on mai ja juuni. Sellel ajal võib oluliselt tõusta ka teie töötasu. Vaid märtsis on oodata mõningasi tõmbetuuli teie rahaasjades, kuid õnneks lahenevad võimalikud probleemid kiiresti.

Suhted abikaasaga on kirglikud ja tundeküllased. Novembris ja detsembris on aga siiski oodata ka mõningaid argise iseloomuga lahkhelisid. Erimeelsused võivad tekkida raha pinnal, laste kasvatamise pärast või tuleb ette vastastikust süüdistamist vähese tähelepanu pärast. Lahkhelide klaarimiseks on parim aeg septembris ja oktoobris. Üksikut elu nautivad Sõnnid võivad sügisel armuda ja endale püsiva suhte luua.

Kodune elu kujuneb ilmselt paljutõotavaks. Nii mõnelgi tekib soov muretseda endale suurem ja avaram kodu. Nii mõnedki Sõnnid teevad selle unistuse tõenäoliselt ka teoks. Parim aeg kodu sättimiseks on juuni ja juuli. Võimalik, et otsustate oma kodu ümber ehitada. Mõni Sõnn võib leida, et oleks parem rajada kodu hoopis mõnda teise riiki.

Hoolimata kiirest elutempost, leiate alati ka laste jaoks aega. Sel aastal olete nende silmis huvitav lapsevanem, sest korraldate koos nendega ebatavalisi ja põnevaid üritusi. Sügisel viibite koos lastega looduses, käite seenel ja marjul, arendades laste silmaringi ja tähelepanu väga mitmel moel. Kindlasti ei jäta te ka kõrvale kultuuriüritusi. Kuna teie töökoormus on sel aastal märkimisväärne, siis on lastega koosveedetud aeg teile hädavajalikuks vahelduseks, pakkudes teile rahuldust.
Suhted sõpradega on meeldivad, eriti märtsikuus. Külastate üheskoos seltskondlikke üritusi ja abistate üksteist.

Noortele Sõnnidele on aasta suurepärane aeg õpinguteks ja enesetäiendamiseks. Ka keskealised Sõnnid võivad juurde õppida mõne uue elukutse, ning selle foonil võtta vastu oma unistuste töökoht, millele varem mõeldagi ei söandanud.

Tervis on üldiselt tugev. Septembris olete mõnevõrra vastuvõtlikum nakkustele. Kui vaktsineerimine teie põhimõtetega just vastuolus pole, siis tasuks sellele kindlasti mõelda. Jaanuaris ja veebruaris hoiduge külmetamast, sest kurk kipub kergelt haigeks jääma. Naised peaksid hoidma jalad ja alakeha soojas, sest põis kipub olema küllaltki tundlik, eriti sügisel.

 

Päike liigub 20. mail kell 22.38 Kaksikutesse.

KAKSIKUD

Kaksikute aasta võtmeprobleemiks kujuneb ilmselt töö ja teenistus. Olemasolev töö teid enam ei rahulda – vähemalt teie enda arvates. See on muutunud kurnavaks ja igavaks, pakkumata enam endist põnevust ja väljakutseid, või siis on ülesandeid sedavõrd palju, et kõigega hakkama saamine on muutunud enam kui küsitavaks. Kohusetunne kipub samuti olema nõrgem kui tavapäraselt, mille põhjuseks on motivatsioonipuudus ja mugavustsooni eelistamine. Suhtlemine ülemustega on pingeline. Aasta alguses tekib soov vahetada töökohta, kuid kardetavasti sel aastal te paremat ei leia. Reaalne on ka koondamisvõimalus, eriti kui jätate oma lepinguga määratud kohustused unarusse. Suhtlemine töökaaslastega on passiivne, muutudes mõnevõrra aktiivsemaks veebruaris, suurendades teie panust. Kui teil on plaanis hakata ise enda tööandjaks, luues uue ettevõtte, siis õige aeg selleks on aasta algus või südasuvi.

Rahaline seis on, vaatamata töö- ja karjäärivaldkonnas valitsevatele tõmbetuultele, igati rahuldav, kuigi suuremaid muutusi selles valdkonnas oodata ei ole. Novembrikuus võib tekkida võimalus mõneks kinnisvaratehinguks. Oma väljaminekuid oskate aasta jooksul kenasti kontrolli alla hoida ning ehk isegi veidi säästa mustadeks päevadeks. Eriti tõsiselt mõtlete säästmisele juulikuus. Jälgige, et see ei muutuks koonerdamiseks.

Pereelu sujub igas mõttes eeskujulikult. Tõenäoliselt korrastate oma kodu, muutes näiteks uute värvilahenduste kaudu oluliselt üldpilti. Läbisaamine pereliikmetega on suurepärane, olete avatud ja abivalmis. Üheks ajaveetmise kohaks on ilmselt koduaed, kui see teil juhtub olema. Augusti võite veeta koos perega maakodus või turismitalus. Sügis toob lisavõimaluse looduses käimiseks, käite perega metsas marju ja seeni korjamas. Ilmselt teete sel aastal tavapärasest enam hoidiseid.

Olete nüüdseks läbinud perioodi, kus partnerlussuhted on olnud mõnda aega tavapärasest jahedamad. Sel aastal see ilmselt muutub. Möödunud aastate jahedus on andnud teile aega endas ja oma suhtes selguse leidmiseks. Avastate kooselu plussid ning vajate teineteise lähedust nagu õhku. Oktoobrist detsembrini võite suisa uuesti armuda, avastades, et teie kauaaegne kaaslane on igati lahe tegelane. Edu teile!

Suhted lastega on sel aastal aktiivsed. Vastastikune mõistmine on oluliselt parem, eriti kui lapsed on juba suured. Kui olete ise noor, siis võib tekkida soov muretseda veel üks laps. Sellise mõtte tekkimise tõenäosus on suurem suve lõpus.

Sõpradega suhtlemiseks on aasta igati hea, kuigi te ise erilist aktiivsust üles ei näita. See võib tingida selle, et mõni oma aja ära elanud sõprussuhe võib sel aastal vaikselt maha jahtuda, samas ajaproovile vastu pidanud sõprus jääb kindlasti püsima. Kindlasti täieneb teie sõpruskond mõne uue liikme võrra, kelle nõuannetest võib teile suur abi olla.

Tervise pärast muretsete enam kui tavaliselt, pöörates suuremat tähelepanu vaktsineerimistele ja pakutavatele sõeluuringutele. Muudate oma toitumisrežiimi, tegelete tervisespordiga. Teie nägemuses on tervislik eluviis hea ja ilusa elu alus – ilmselt on teil õigus. Võimalike probleemide tekkimine on tõenäolisem oktoobrikuus. Nõrgaks kohaks võib osutuda põis või neerud. Hoiduge sügisel alakeha külmetamast, eriti kui olete naine. Ka bronhiit on kerge tulema.

21. juunil kell 6.33 liigub Päike Vähki ja see on ka suve algus.

VÄHK

Vähkidele pakub aasta mitmeid väljakutseid, mis panevad nad aktiivselt tegutsema ja vajadusel ka ametit vahetama. Tõenäoliselt saate oluliselt tähtsama ja huvitavama töö, kui oskate ja julgete olla õigel ajal õiges kohas. Esimene huvitav võimalus tuleb ilmselt märtsis, järgmine aga juulis. Omate valmisolekut oma ideede eest võitlemiseks ja oskate seda ka targalt teha, kaasates vajadusel toetajaid. Loomulikult esineb ka tagasilööke, kuid siin oskate ära kasutada oma sünnipärast diplomaatiat või huumorimeelt. Tööalases plaanis on aasta raske, kuid edukas.

Rahalise olukorra üle teil muret tundma ei pea, seis on stabiilne. Oskate suurepäraselt tulla toime ka vähemate vahenditega. Suuremaid investeeringuid ja kinnisvaratehinguid olete võimeline läbi viima eksimatu vaistuga. Mõtlete kõik hoolikalt läbi, enne kui tehingu allkirjastate. Veebruaris võite teha mõne suure investeeringu oma tuleviku kindlustamiseks.
Kodu ja pereelu on sel aastal rahulik. Tänu suurele töökoormusele jääb pere jaoks kahjuks vähem aega, kui sooviksite, kuid seda enam oskate ühiseid hetki hinnata ja oskate neid paremini ära kasutada. Kui tegelete loometööga või olete ettevõtja, siis on tõenäoliselt kõik tasakaalus ja saate nautida pereelu. Hoiate oma kodu korras, kui tarvis, võtate ette remondi, kaunistate koduaeda või nokitsete suvekodu kallal, kui selline teil olema peaks. Eriliselt naudite pereelu ja suhteid vanematega augustis ja septembris.

Romantilised partnerlussuhted pakuvad teile sel aastal palju rahuldust ja ilu. Kui teil kindlat partnerit ei ole, võite oma südame suureks rõõmuks kohtuda temaga sügisel. Kui aga olete abieluinimene, siis omate oskust tuua oma suhtesse sära ja uudsust. Lastega suheldes olete ehk pisut karmivõitu, kuid õiglane. Püüdke lastele siiski jätta mõnevõrra enam vabadust, muidu võib see halvasti mõjuda vastastikusele teineteisemõistmisele. Eriti paindlik peaksite nendega olema septembris. Sel ajal on vääritimõistmise oht suurim.

 

Sel aastal veedate ka päris palju aega oma sõpradega. Tõenäoliselt vajate kedagi, kelle juurde oma pisimuredega pöörduda. Oskate ära kuulata ka nemad, kui neil seda tarvis on. Kui teil on sõpradega ühine hobi, siis seda enam veedate aega koos. Võimalik, et võtate ette mõne eksootilisema reisi. Sel aastal meeldib teile külastada erinevaid kultuuriüritusi, eriti koos hea seltskonnaga.

 

Oma elustiilile peate sel aastal tähelepanu pöörama, sest sellest on otseses sõltuvuses teie tervislik seisund. Puhkus on teile äärmiselt vajalik. Ülemäärane rabelemine ja oma vanusega mittearvestamine võib endaga kaasa tuua mõne terviseprobleemi. Esimesena võib endast märku anda seedimine. Kui peaksite tundma kõhuvalu, siis pöörduge koheselt arsti poole kontrollimaks, millega täpselt tegemist. Eriti tähelepanelik tuleks olla märtsis ja novembris. Jälgige, et toitumine oleks regulaarne ja tervislik. Ka kerge metsajooks või kepikõnd aitab seedimist korras hoida.

22. juulil kell 17.28 liigub Päike Lõvisse.

LÕVI

Aasta kujuneb Lõvidele ilmselt otsingute aastaks. Need Lõvid, kellel on oma ettevõte, jätkavad sellega, püüdes leida paremaid võimalusi kujunenud olukorras toime tulemiseks ja ettevõtte jätkusuutlikkuse tagamiseks. Aasta ei ole paraku kõige soodsam suurteks ümberkorraldusteks ning mõne hea nõuandja või usaldusväärse partneri leidmine oleks igati asjakohane. Koos on alati kergem uusi äriplaane teoks teha.Loometööga tegelevad Lõvid jäävad ilmselt aastaga rahule. Näitlejad, muusikud ja rahva meeleolu tõstjad tunnetavad oma vajalikkust ning teevad oma tööd suure pühendumusega. Lõvidele võib aasta jooksul tulla väga uudseid ja üllatavaid pakkumisi, mis võivad neid suisa ehmatada. Igal juhul tasuks pakutavad võimalused hoolikalt läbi kaaluda, mõni neist võib teie elu oluliselt vabamaks muuta. Suurem tõenäosus huvitavate pakkumiste saamiseks on jaanuaris ja aprillis.

Rahalises plaanis pakub aasta teile paraja väljakutse, kuna seis pole just roosiline. Teil tuleb õppida vähemaga toime tulema, millega saate õnneks suurema vaevata hakkama, kuna teie tähelepanu peafookuses ei olegi sel aastal raha. Juulis ja augustis võib teie rahaline olukord siiski mõnevõrra paraneda. Võimalik on mõni preemia, palgatõus või ka loteriivõit. Ei ole välistatud ootamatu lühiajalise lisatööotsa leidmine, mille eest tasutakse teile lausa kuninglikult. Raha võib sisse tulla ka pikaaegse partneri kaudu.

Kuna töö pole sel aastal just kontimurdev, leiate enam aega oma kodu tarbeks. September, oktoober ja november on suurepärane aeg oma eluaseme mugavamaks muutmiseks. Teil on soov teha suuremaid muudatusi. Võimalik, et otsustate välja vahetada ka mõne kodumasina, uuendate korteri värvilahendust, võtate ette suurema remondi või koguni juurdeehituse. Kindlasti täiendate ka oma toalillede kollektsiooni. Koduste ja vanematega läbisaamine on soe ja hooliv, abistate vastastikku teineteist suuremate tööde tegemisel.

Suhted kalli kaasaga on sel aastal ehk pisut liialt asjalikud ja kohati ehk igavadki. Peamised jututeemad on igapäevased tööd ja tegemised, inventuur pere rahaasjades. Ka mõlema tervis võib kõneaineks kujuneda. On mõningane oht liigseks kritiseerimiseks, mis võib kaasa tuua ka väiksemaid nägelemisi, kuid õnneks lahenevad need asjalikus õhkkonnas kiiresti. Liigne asjalikkus võib tunduda ehk igav, kuid kokkuvõttes tuleb see teie suhtele isegi kasuks, sest veendute, et teil on kindlustunne teadmises, et teil on olemas kaaslane, kelle abile saab loota. Olge pigem ise aktiivsem pool ja püüdke tuua suhtesse veidi värvi juurde. Romantika lõkkele puhumiseks on paremad ajad jaanuaris ja veebruaris ning samuti aasta lõpukuudel. Mõni huvitav reis või väljasõit oleks igati asjakohane, peaasi et te seda mõlemad kogu hingest soovite.

Lastega tegelemisel olete sel aastal vabam ja oskate end paremini nende lainele häälestada. Teete neile meelsasti üllatusi ja jagate kiitust, kui nad on tublid olnud. Lõvide pere võib sel aastal ka suureneda.

Tervislikus plaanis olete sel aastal vastupidav. Oluline on, et te oma tervist liialt proovile ei pane. Igasugune füüsiline pingutus peaks olema mõõdukas. Tunda võib anda selg ja ka vererõhuga võib olla pisut probleeme. Kui enesetunne halveneb, otsige kindlasti abi arstidelt. Kui teil peaks plaanis olema mõni iluoperatsioon, siis selle tarbeks on aasta igati sobiv. Tervist aitavad turgutada ka igasugused veeprotseduurid.

Päike liigub Neitsisse 23. augustil kell 0.36.

NEITSI
Neitsite aasta kujuneb ilmselt küllaltki rahulikuks, et mitte öelda lausa sündmustevaeseks. Viimaste aastate jooksul on Neitsid suutnud oma elu reeglina kenasti ära korraldada ja nüüd saate nautida stabiilsust. Paljud on vahetanud töökohta või on leidnud endale peale töökoha kaotust uue teenistuse. Võimalik, et vähema palga ja suurema tööhulgaga, kuid kuna Neitsile on eelkõige tähtis stabiilsus ja vähemaga toimetulek on Neitsile oluliselt kergem kui mõne muu märgi esindajale, siis ei ole sellest ka suuremat lugu.

Kuna ootamatuste planeet Uraan asub aga teie töösektoris, siis võib näilisest vaiksest perioodist hoolimata teile tulla ootamatuid pakkumisi, mis erinevad oluliselt teie senisest tegevusest. Nii mõnigi neist ettepanekutest annab teile võimaluse tõusuks karjääriredelil. Esialgu näivad need kindlasti hirmutavad, kuid sel aastal oleks ehk mõttekas kõigest uuest kinni hakata, kuigi see võib teie rahuliku elu mõneks ajaks segi paisata. Seega kõik on teie enda kätes, kas oskate pakutavat enda kasuks rakendada. Veebruaris ja aprillis peaksite valmis olema muudatusteks.

Suhted töökaaslastega on head. Paljudele Neitsitele võib avaneda võimalus ennast erialaselt täiendada, või ka hoopis midagi uut õppida. Viimast võib tingida ka töökoha vahetus. Kõigile Neitsitele on see suurepärane aasta enesetäiendamiseks. Kui olete koolitaja, siis olete eriliselt edukas ja tööpuudust teil karta ei tule.

Rahalises mõttes ei ole olukord just kõige parem, kuid on siiski stabiilne. Teile on tähtis püsiv sissetulek ja selles osas sel aastal probleeme pole. Mõnevõrra enam raha võib sisse tulla juulis ja augustis. Terendada võib mõni tasuv tööots ja ka lotoõnn pole välistatud.

Pereelu on sel aastal igati korras. Teil on oskus kõike perega seotut asjaosalistele meeldivaks muuta. Korraldate pereüritusi, väljasõite, kaunistate koos perega kodu ja suhtlete tihedalt oma vanematega.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 16 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või …