Friday , 28 January 2022
Tarokaart

ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 2.01-9.01.2022.a

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaart on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Nädala kaart on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on jätkuvalt esiplaanil teemad, mis on seotud südameasjadega. On aeg pöörata rohkem tähelepanu sellele, kas sinu enda hing ja süda on rahul. Enese armastamine ja endast hoolimine on aluseks ka headele suhetele. Luba endal tunda kõiki neid emotsioone, mille järgi igatsed.
Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaart on ülempreester. Praegu on sinu elus oluline koht eneseusaldusel ja oma väärtushinnangute järgi tegutsemisel. Ära lase kellegi teise arvamustel või tõekspidamistel oma vaateid kõigutada. Sinu otsused peavad põhinema sellel, mis sulle tunnetuslikult sobib ja mis pakub rõõmu ja rahulolu.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat ja inspiratsioonist tulvil aega. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad praegust perioodi eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootele jäämise.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädalat iseloomustab karikate kümme. Sind ootab ees suurepärane aeg, kus tunned end lootusrikkalt ja täis teotahet. Suhted ümbritsevate inimestega on head ja mõistvad. Kui tundsid lähiminevikus muret mõne suhtealase või armuasju puudutava teema üle, siis nüüd saab sinu süda rõõmustada, sest pinged lahenevad ja läbisaamised muutuvad sujuvamaks.
Ambur (23. november – 21. detsember)
Nädala kaart on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

file95550243 taroskoop2022 kaas kodukas pehme 1 1

Jaga

Vaata ka:

Arnold Oksmaa

Nii Soomes kui Eestis lavalaudu vallutanud meelelahutustäht Arnold Oksmaa on Eestis tagasi.

Elu24-le avaldab Arnold Oksmaa, et alustas tööd pealinna Maximas, kus on juba nädala aega olnud …

eestloto

Eesti Loto annab välja KoroonaLoterii, millega võib võita koroonapassi või negatiivse testi.

AS Eesti Loto, mis on loteriide korraldamisega tegelev ettevõte, ning kuulub täielikult Eesti riigile, andis …

pildistamine

ADVOKAAT SELGITAB Kus võib pildistada ja kuidas neid pilte kasutada?

Pea igal inimesel on endaga kaasas salvestustehnika telefoni näol ning vahel tundub, et seda kasutatakse …

Maxima tootajad scaled

Maximas on sadu töötajaid, kes on ettevõttesse väga pikalt püsima jäänud

Suure hulga töötajate kõrval, kes on Maxima Eestis olnud juba 10 või 15 aastat, täitus …