Wednesday , 22 September 2021
Tarokaart

ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 13.09 – 19.09, Kõik tähemärgid.

Nädala kaartideks on armastajad ja mõõkade kaks. Nüüd tunned, et sinu elus on aktiveerunud teemad, mille osas ütleb mõistus üht aga süda hoopis midagi muud. Kohati tundub, et asjad on tasakaalust väljas ja sa ei saa omalt poolt midagi teha, et olukorda kontrollida. See on aga väga petlik. Usalda alati oma südant. Isegi siis, kui sulle tundub, et pead käituma praktiliselt ja ratsionaalselt, sest seda ju sinult oodatakse. Sa ei saa jääda lõputult teiste ootustele vastu tulema. Nüüd on aeg oma elus tasakaal taastada ja jätta kõrvale see, mis ei ole sinu hingega kooskõlas ega teeni sinu huve ega eesmärke. Ühtegi muutust ei ole vaja teha kergekäeliselt ega järelemõtlematult, kuid tasapisi ja samm sammu haaval oma unistuste poole liikuma saad siiski hakata.
Südameasjad on sel nädalal jõuliselt esiplaanil. Sinu teele satuvad valikud ning teemad, mis panevad sind mõtlema sellele, mis sind päriselt õnnelikuks teeb ja mida sa vajad. Kui sinus on piisavalt julgust, et lasta minna kõigel sellel, millest oled välja kasvanud, siis suudad sa teha ruumi uuele ja heale, mis rõõmustab sinu südant. Julge oma tundeid endale ja ka teistele tunnistada ja elada oma südame järgi.

Tööalaselt võib sind ees oodata mõni tähtis otsus, mille pead langetama. Samuti võib sulle nüüd avaneda mõni uus nüanss või vaatenurk, mis muudab nii mõndagi. Kui varasemalt tundus mõni asi sulle negatiivne või ebasoodne, siis võid nüüd avastada, et tegelikult tuleb just seesama asi, nii nagu see on, sulle tuleviku mõttes hoopis kasuks. Rahaasjade osas peaksid olema tähelepanelik ning paha ei teeks tuludest ja kuludest enda jaoks korralik ülevaade teha.

Tervise osas peaksid tähelepanu pöörama oma emotsioonidele ning elus tasakaalu leidmisele. Mida rahulikum on sinu meel, seda tervem on sinu keha. Vaata üle ka oma töö- ja unerežiim. Toitu tervislikult, joo piisavalt vett ja liigu värskes õhus. Piira nutiseadmetele kulutatavat aega.

NÄDALA ÜLEVAADE 13. – 19.09

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Jaga

Vaata ka:

mg 1090

Mailis Reps: Kaotas lapse.

Mailis Reps, kellest viis aastat tagasi võinuks saada president ja kes veel aasta alguses oli …

MERILY TIMMER

NÕID MERILY TIMMERI HOIATUS: Sügisene torm on kohal ja niidab seekord nii mõndagi

Kas te olete märganud kuidas inimesed ümberringi on muutunud täitsa põrgulisteks? Ma ei ütle, et …

covid19 triniti scaled

Avalik pöördumine. Piiramised piiramiste pärast on lubamatud

Kutsume üles loobuma manipuleerivast kommunikatsioonist, asuma avatud infojagamise juurde ja taastama vaba mõttevahetust ka pandeemia …

242414927 10226748618052507 235621359874163395 n scaled

Mees saatis eksnaisele septembri elatisraha karbitäies eurosentides.

Laps käis täna isal külas. Pärast seda leidsin lapse koolikotist isa poolt kaasa pandud väga …