Huvitavat

8 asja, mida naised salaja voodis ootavad

Natuke agressiivsust linade vahel.
Naistele ei meeldi liiga entusiastlik agressiivsus. Natuke agressiivsust aga linade vahel võib teha imesid teie sek!suaaleluga. Nad ei taha, et sa oled agressiivne iga kord, kuid mõnikord tahavad nad, et sa oleksid tõeline vallutaja.

Ta armastab kuulata sind rääkimas.
Naistele meeldib oma partneriga linade vahel vestelda. Kõik teavad täpselt, mida naised voodis tahavad, kuid sellest oma partneriga rääkida on vahest raske. Kuula naist ja rahulda teda parimal viisil.

Jõuline kirg!
Naised unistavad alati mingisugusest romantikast nagu küünlad, lilled, ilusad sõnad jne, kuid partner ei tohiks unustada ka sellist toorest jõulist kirge. Naist rahuldab teadmine, kui väga sa teda ihaldad. Sa võid talle sellest teada anda kirglikult suudeldes.

Ava ennast talle.
Iga naine üritab paljastada partnerile oma sügavaid siivutuid fantaasiaid, et mees avaneks voodis täielikult. Naine tahab, et tema partner avaks talle ennast ja räägiks oma intiimsetest soovidest, et ka tema saaks usaldada sulle oma salajased unistused ning olla oma soovidega rohkem avatud.

Keskendu kogu tema kehale.
Mehed teevad sageli vea, kui pööravad tähelepanu vaid mõnele üksikule kehaosale. Kui tahad pakkuda naisele rahuldust, peaksid pöörama tähelepanu kogu kehale.

Mehed peaks voodis juhtima.
Naised satuvad segadusse kui nad tahavad domineerida või kui sa tahad, et ta domineeriks. Nad tahavad siiski, et partner võtaks ise juhtimise üle. See pakub neile tõelist rahuldust, kui sa kontrollid kõike, mis voodis toimub.

Naistele meeldib kuulata siivutut juttu.
Naine soovib salaja, et tema partner ütleks talle täpselt, mida ta mõtleb. Nad tahavad teada kõige räpasemaid se***aalseid soove, et neid magamistoas täide viia!

Riieta ta aeglaselt lahti.
Aeglane ja kaua kestev, seda armastab iga naine. Nad tahavad elada läbi ja tunnetada iga hetke, kui sa teda aeglaselt lahti riietad.

Jaga
Back to top button