Friday , 24 September 2021
pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

7 SÜGIST NÕUANNET, KUIDAS RAHA SÄÄSTA

Hooletud suvepäevad on möödas ning sügis on taas käes. See toob endaga alati olulisi muudatusi meie elus ning mõned neist maksavad kindlasti raha. Kuidas saaks veel raha kõrvale panna? Siin on 7 kasulikku nõuannet sügiseks, kuidas raha säästa!

NÕUANNE NR. 1. VAATA ÜLE OMA IGAKUISED ARVED
Sügis on uute alguste aeg, nii et ehk võiksid üle vaadata ja värskendada oma elektri-, gaasi-, telefoni-, interneti- ja televisioonilepingud. Sügis on enamasti aeg, mil teenusepakkujatel on palju eripakkumisi uutele klientidele, nii et soovitame sul oma olemasolevad arved ja lepingud põhjalikult üle vaadata ning muudatusi teha – mõnikord saab teenusepakkuja vahetamisega üpriski palju kokku hoida.
NÕUANNE NR. 2. VALMISTA OMA KODU KÜLMADEKS ILMADEKS ETTE
Kahjuks toob sügis endaga külmemad ja märjemad ilmad, nii et oleks hea mõte oma kodu üle vaadata, ega seal potentsiaalseid lekkeid, kahjustusi või muid probleeme pole, mis järgmistel kuudel sulle lisakulusid võiksid tekitada. Kui sinu aknad ja uksed on vanad, on sügis ideaalne aeg, et need ära vahetada või vähemalt uuesti ära tihendada, et halb ilm ikka õues püsiks. Ehk kontrollid ka oma küttesüsteemi, et see korralikult töötaks, sest see võib tulevikus suuri ebavajalikke kulutusi kaasa tuua…

NÕUANNE NR. 3. VARU PUU- JA KÖÖGIVILJU
Veel üks hea mõte on puu- ja köögivilju varuda ning need sügis- ja talvehooajaks hoidisteks teha. Kogu selle toidu hoidisteks tegemine võtab tõesti veidi vaeva ja aega, kuid sul jääb hiljem hulk raha järgi, kuna sa ei pea neid poest ostma. Ja üks lisaboonus – kodused hoidised on enamasti palju parema maitsega ega sisalda potentsiaalselt kahjulikke säilitusaineid. Suurepärane lahendus nii sinu rahakotile kui ka tervisele!

Jaga

Vaata ka:

12586772t1h39c1

FOTO: Kirsti Timmeri uus välimus.

“Kui natukene jälgid, mida suhu pistad, siis tulemuseks on kahe nädalaga miinus 4kg,” muigab Timmer, …

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Tarokaart

Reede 24.09 Tarokaart on MÜNDID 5

Mündid 5 pole just heade mõjudega kaart. Seetõttu tuleks täna olla valmis mitmesugusteks tagasilöökideks ja …