Horoskoop

 6 tähemärki, kes otsivad vaid seksisõprust

Jäär

Sa oled väga võistlushimuline ning asetad end esikohale. Sa ei investeeri väga teiste vajaduste täitmisesse, seega pole sa tõenäoliselt lihtsalt suhteks valmis. Kui sa õpid end natuke tagaplaanile asetama ning teistega arvestama, muutub ka su seksisõprussuhe millekski tõsisemaks.

 

 

Kaksikud

Sa käid ühest suhtest teise, hästi paigal püsimata. Sulle istub seksisõprus väga hästi, sest pikk suhe nõuab tööd ja seda ei viitsi sa üldiselt teha.

 

 

Sõnn

Sulle ei meeldi jagada, aga kellele väga meeldiks. Samas sinu puhul jätab see iseloomujoon sinust üliklammerduva inimese mulje. Kui sa tahad tõsist suhet, pead laskma partneril hingata.

 

Skorpion

Sulle meeldib peitu pugeda ja sa ei taha hästi oma kestast välja tulla. Sulle istuvad väga seksisõprussuhted, aga kui sa julgeksid end natuke avada ja usaldada, näeksid sa, miks tõelised suhted head on.

 

 

 

Kalad

Sa oled terve oma elu kartnud haiget saada, seega oled sa terve oma elu põgenenud. Sa pead lõpuks peatuma – sa alustad suhteid kiirelt, aga tead, et tegelikult tahad sa enamat kui juhusuhet. Lõpeta põgenemine.

 

 

Kaljukits

Sa oled väga range ja see on põhjus, miks inimesed ei taha palju sinuga aega veeta. Seksisõprussuhe on sinu jaoks efektiivsuse definitsioon, aga kas sa ikkagi vajad efektiivsust? Ehk vajad sa hoopis inimest, kes armastaks sind kõigi su vigade ja veidrustega ühes?

 

Jaga
Back to top button